Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kérdezem az Ex-Tanukat hogy...

Kérdezem az Ex-Tanukat hogy Titeket békén hagyott a Szervezet miután távoztatok?

Figyelt kérdés
Jehova Tanui,vallás,kritika

2018. jún. 15. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy pontosan mit is értesz szervezet alatt!

Mert egy ex-tanút hivatalosan csak a vének kereshetnek fel. De számtalan példa bizonyítja hogy nem hivatalosan is tartanak kapcsolatot az ex-tanúkkal. A szeretteik, barátaik, a gyülekezet tagjai.

2018. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Amikor a fiókhivatalba elküldtem a kilépésemet és arra kértem őket, hogy se ők sem a gyülekezet vezetői többet ne zavarjanak, a kérésemnek eleget tettek. Ennek már öt éve. Egy alkalommal keresett fel két vén, amikor levelet írtam a fiókhivatalba és azt kértem, hogy küldjenek egy példányt az Újvilág fordítás legújabb átdolgozott kiadásából. A vének szűkszavúak voltak és azt mondták, ha elmegyek a Királyságterembe, kaphatok egy példányt. Nem mentem el. Hogy miért? Azért, mert ez nem keresztényi megközelítés volt. Azt kellett volna mondaniuk, tessék itt egy példány a bibliából és bármikor szívesen látunk a Királyságterembe. Ha így tettek volna, lehet hogy ellátogattam volna. Azóta sem zavartak. Azt azonban tudni kell, hogy egy a szervezetet elhagyó személlyel is úgy bánnak, mint egy súlyos bűn miatt kiközösített személlyel. A gyülekezet tagjai és a családtagok is messze elkerülik őket és még csak egy köszönésre sem méltatják őket. A családomon belül nincs gond, mert a feleségem is együtt kilépett velem, a fiam meg még nem tartozott a szervezethez. A szüleim és a vér szerinti testvéreim akik tanúk, messze elkerülnek. Ez a szabály.
2018. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"A szüleim és a vér szerinti testvéreim akik tanúk, messze elkerülnek. Ez a szabály."


A szabály valóban ez, de nem mindenki tartja ezt be! :)

2018. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ez a szabály."

- És még ezek merik Jézus Krisztust a szájukra venni...

(És még mi, ateisták vagyunk az erkölcsi negatívum...: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__.. )

2018. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4 esnek igaza van, hogy

"

- És még ezek merik Jézus Krisztust a szájukra venni..."



"A szüleim és a vér szerinti testvéreim akik tanúk, messze elkerülnek. Ez a szabály."


ezen szabály miatt aki ezeket

BETARTATJA, EBBEN KÖZRE JÁTSZIK a legkisebb mértékben is,

az a személy,személyek KIVÉTEL NÉLKÜL,

ebben az életveszélyes család elleni bűncselekményben

szerintem

/magánvéleményként mondva azt pedig lehet mondani/


, teljesen egyértelműen a börtönben van a helye örökre !

legalább olyan bűn mint a fizikai emberölés!


" családírtás, család szétdarabolás, bűntett" miatt!


amit a bíróság is megállapított már róluk :

"Jehova Tanúi olyan szervezet, amely családokat választ szét, gyűlöletet kelt, és emberi életeket fenyeget. "


akik ezt elkövetik UGYANEZ vagy hasonló

fog az ő családjukkal generációjukkal is

teljesen természetesen

megtörténni valamikor.

ezt bármelyik pillanatban várhatják!


ez az élet egyik törvény az "egyensúly".

vagy hamarabb lehet erőszakosan vagy később ,

de egy biztos hogy MEGTÖRTÉNIK az ő családjukkal is!


mert Ők is élet generációkra hatottak pusztítással

a legtöbb esetben VISSZAFORDÍTHATATLANUL.


ismétlem ez csak egy magán vélemény és legkisebb utálat sincs benne , hogy véleményem szerint

erre számíthatnak

ezt érdemlik maguk is!

akik ezt elkövetik.


itt a földön földi törvények közepette

történik meg.


én közel 100% biztos vagyok benne hogy ezen törvényről

amikor átkeresztelték jehovistáknak a NORMÁLIS embereket

AKKOR 1% a sem tudta ezt, nem volt velük tudatosítva! ,

hogy hogyan és milyen mértékben kerül alkalmazásra a szektában.

csak mikor jehovista lett akkor szembesült vele a rettenetes borzalom gaztettel ,mikor valakivel a közvetlen közelében megtörtént az első eset és látta, de akkor már csak belenyugodni tudott vagy már maga is agymosott állapotba volt már ekkorra és tudatosították vele

állítólag világosan hogy mire SZERZŐDÖTT ,

" leszerződött jehovistának az örtorony szektához."


mint a legelső kábítószer beszervezések a filmekben


az ingyen jótevő jószívű mindenkinek csak jót akaró

jehova cukrosbácsi.


ha a szekta nem lesz felszámolva gyorsan akkor a tanuk lassan és folyamatosan a gyakorlatban a világon erre számíthatnak ebben biztos vagyok!

nem lesz hatalomra jutás itt a földön WATCH TOWER örtorony szekta által.

2018. jún. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SIDLER22 ***** válasza:
Az én szülőmet 10 év után felkeresték és kb egy órán át fűzték, hogy menjen vissza. Aztán lehajtott fejjel távoztak. Gondolom a válasz egyértelmű :)
2018. jún. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszike a Válaszokat.Kétségtelen hogy Tanulságosak:D
2018. jún. 19. 11:53
 8/9 A kérdező kommentje:

5.Válaszoló.

Nem maga a JT szervezet a Veszéllyes hanem Azok Akik a Háttérben támogatják ezt az amerikai szervezetet.Nem nehéz kitalálni kik is lehetnek Ők......

2018. jún. 19. 11:55
 9/9 lilla64 ***** válasza:
Amikor mi kiléptünk a testvéremmel,a szüleimet sokat zaklatták,hogy nem szabad tartsák velünk a kapcsolatot.Aztán elegük lett az egészből és édesapám is kilépett.Édesanyám még hivatalosan bent van,de már nem jár a programokra.Az idősebb ex-testvérek messze belkerülnek,de a fiatalok tartsák velünk a kapcsolatot,természetesen titokban.
2018. jún. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!