Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Távolkeleti vallásokkal kinek...

Távolkeleti vallásokkal kinek van innen személyes tapasztalata jó vagy akár rossz is?

Figyelt kérdés
Ha van,pontosan mik azok?
2018. aug. 10. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
1%

Folyamatosan térnek meg az emberek belőle. Kb. 100 évvel le vagy maradva.


Korea, Japán, Kína a többit már hagy ne soroljam. Napról napra erősödnek a keresztények, az emberek dobálják ki a bálványokat az életükből és térnek meg ezek az emberek pünkösdi karizmatikus keresztény közösségekbe.


Képzeld, még a Dalai Lámának is volt Ige hirdetve Marilyn Hickey (egy nagyon erős amerikai pásztornő-evangelista)által.


És képzeld mi történt? a láma nagy szeretet hirdetése, kígyó sziszegéssé vált mikor meghallotta Jézus nevét.

Szó szerint sziszegett az evangelistának, ahogy meg lett neki említve Jézus neve.


Viszont örülni kell, mert ő is már mint a Láma hallotta az evangelista beszédést, így ha Isten itélő széke elé kerül, nem hivatkozhat arra, hogy sosem hallott Jézusról, és senki nem mondta neki egyetlen egyszer sem, hogy térjen meg:)

2018. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez nem igehírdető reklámmegosztó oldal kosöreg,úgyhogy nagyon gyorsan takarodj innen!
2018. aug. 10. 18:11
 3/19 A kérdező kommentje:
Még buddhistát nem láttam nyugatin agresszíven téríteni,de kereszténység leple alá bújó "bizonyos szándékú" "valakiket" elég sokat!
2018. aug. 10. 18:13
 4/19 anonim ***** válasza:
2%

Kisöreg, ebben semmiféle igehirdetés nem volt. Tényeket írtam le amik ellenőrizhetőek és ha alapos vagy akkor magad jársz utána.


A tények az nem igehírdetés sem nem evangelizáció.

2018. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az lehet, de a kérdés a távolkeleti vallásokra, azon belül is olyanokra vonatkozott,akinek van személyes tapasztalata benne,mondjuk gyakorló buddhista volt,vagy hindu.

De szerintem ez itt nem releváns.

Én sem megyek trollkodni keresztény oldalakra.

2018. aug. 10. 18:22
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"képzeld mi történt? a láma nagy szeretet hirdetése, kígyó sziszegéssé vált mikor meghallotta Jézus nevét."


Honnan szedted ezt a hírt? A napiUFO.hu-ról?

2018. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

szemelyes? Tehat hivokkel kozvetlen kapcsolat? Eloben? Helyileg? Vagyis Tavolkeletre ment vagy jott, jott-ment?


nyugatiak inkabb szimpatizalnak veluk, hogy ez azert lenne mert nem koztuk elnek azt ketlem hiszen Kinaban a kommunizmus is mennyorszagnak tunik innen

mindenesetre vallasi szabadsag mar tul nagy is, szerintem ott vallasi haboruk nem nagyon lehetnek

de hat nem ott elek es legtobben masok sem

sokan meg a nyugati vilagot sem ismerik


szoval?

2018. aug. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Első csatolj már valami forrást is a dalai lámás sztoridról mert egyáltalán nem hihető és légből kapotnak tűnik :D egyébként jó vallás befogadó és elfogadó nem mondja magárol hogy az övé az igazság és mindenki más téved épp ellenkezőleg.
2018. aug. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Az első annak örül hogy valaki pokolra fog jutni mekkora egy kárörvendő sunyi féreg vagy haver ha ilyenekkel van tele az egyházad akkor szerintem ti vagytok azok akik rohadtul eltévedtek. Álszent vagy meg az egész egyházad is az.
2018. aug. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Ehhez az utazáshoz kacsolódó hanganyagokat keresd meg, és az Istentiszteleteken megtalálod:


[link]

2018. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!