Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha sikered lenne egy "természe...

Ha sikered lenne egy "természetfeletti lottón", mit választanál a felájánlott nyeremények közül?

Figyelt kérdés

1. Egy 3 napos, teljes ellátással biztosított nyaralás a mennyben. Mindössze Isten trónterme lenne a tabu.


2. Egy 3 órás csoportos túra a pokolban. Természetesen idegenvezetővel, aki végigvezetne a pokol legnépszerűbb helyein.


3. 1 órás privát beszélgetés Istennel, szemtől szemben, tabuk nélkül.


4. Egy romantikus vacsora egy szexi angyal nővel (lányoknak: egy sármos angyal pasival). Hogy utána mi történik, az rajtatok múlna, mindenesetre a vacsora utáni luxus hotel a biztosított éjszakára.


Köszi a válaszokat előre is. :D


Üdv. Dante


2018. aug. 15. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

A 3. a nyerő szerintem.

De úgy, hogy előtte minden tisztázva van, és az egy órát nem arra kell fordítanom, hogy kiderítsem, kivel állok szemben.


Ja, csak szólok, hogy angyal nő nem igazán van. Az angyalok férfiak, és amúgy tilos nekik szaporodni, és ezt be is tartják.

2018. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A harmadikat a negyedikkel keverve...
2018. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz a kérdés, mondjuk a 2. opció elég tanulságos lenne.
2018. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy elő fog jönni az angyalok nemének kérdése, de a kérdés szemszögéből most nincs jelentősége.
2018. aug. 15. 23:23
 5/16 anonim ***** válasza:
5. megvilágosodás
2018. aug. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az 1-t. Mivel az üdvösség egy állapot és nincs idő, ezért az a 3 nap teljesen irreleváns, mivel az üdvösséget nem lehet elveszíteni, örökre szól. :))
2018. aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ateista vagyok, így hát az első három nem értelmes számomra, de a negyedik igen, egy angyali nő az jöhet, meg a luxus hotelben a romantikus vacsora.

Párszor volt hasonlóban részem, de elég régen már, egy kissé öreg is vagyok már ehhez, de azért szép finoman beneveznék rá, a többi engem nem érdekel, de ha mégis létezne Isten, akkor meglátogatnám a szüleimet, az ismerőseimet a pokolban, hiszen egyik sem hitt Istenben, így bizonyára odakerültek és magam is oda szeretnék majd kerülni, már ugye, ha mégis létezik a Kaporszakállú.

Minek téblábolnék a Mennyekben, amikor ott senkim sincsen?

2018. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább a viking túlvilágot nézném meg. Jó lenne sört és mézbort inni Thor-ral, Odinnal meg a többi istennel, megnézni ahogy a régi csatákban elhunyt hősök edzenek a Ragnarök-re, és látni a szexi valkűr-csajokat.
2018. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 0 száza-lékos ***** válasza:
Egyértelműen a privát beszélgetést Istennel (bár nem hiszem, hogy a teremtőm pont az én társaságomra vágyna). Aztán a beszélgetés során megpróbálnám kisírni nála a mennyei pihenést és a találkát az angyal lánnyal, akinek habozás nélkül meg is kérném a kezét.
2018. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 HaEv ***** válasza:

Kedves Dante!

Mivel a nyeremények kötöttek, egyik nyeremény sem elég vonzó, nem érdekelne ez a lottó! :)

Üdv

2018. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!