Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nem folyik be elég pénz a...

Nem folyik be elég pénz a tizedből, hogy az ATV-n napi 3 órán át vetítik az Ékszer TV-t?

Figyelt kérdés
Megszoktam a TV-s reklámokat, a "nagyszerű" ajánlatokat, de kicsit furcsa, hogy egy kvázi keresztény felekezet, a Hitgyüli TV-jén próbálják ilyen arcátlan módon palira venni az embereket. Ünnepek közeledtével vajon hány naiv idős emberből szednek ki pénzt ócska bizsukért cserébe?

2018. dec. 4. 18:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Egyszer tényleg megszeretném ismerni őket. Mert vagy te hazusdz, vagy egy újabb szekta, amit illegálisnak kellene minősíteni.
2018. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miben hazudok? Kapcsold be az ATV-t és láthatod, hogy műsoron megy az ékszer TV minden nap, napi 2-szer. Ahhoz pedig nem kell IQ ninjának lenni, hogy belásd, ezek mennyire átvágják a naiv embert. De ha még sem jönne át a lényeg, akkor nézd meg a South Park 16. évad 2. epizódját, hátha emészthetőbb formában tálalják, hogy miről van szó.
2018. dec. 4. 19:58
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Nem mondtam, hogy hazudsz. Csak azt, hogy ha igazad van, lehet be kellene zárni az embereket kisemmiző kamu vallásokat. Bár abban is biztos vagyok, hogy a hívek 90% nem tud ilyenről.
2018. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
ATV-nek mennyire van köze pontosan a gyülihez?
2018. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az ékszer TV-t nyilván nem a hitgyüli működteti (bár ki tudja), viszont az ATV-t egyértelműen és a csatornának gondolom ez is jelentős anyagi bevétel, ami végtére is naiv emberektől kicsalt pénzből származik.
2018. dec. 4. 20:09
 6/20 A kérdező kommentje:

#4

Csak annyira, hogy a hitgyüli a tulajdonos, a főmufti pedig a hitgyüli vezetőlelkészének, Németh Sanyinak a fia.

2018. dec. 4. 20:11
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
Akkor igazad van. Fel kellene lépni az ilyen műsorok ellen. Sajnos nem ismerem a műsort, amiről írsz. Tudsz egy nagyon arcátlan kínálatot mondani?
2018. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Annyi ideig nem néztem, hogy konkrét árajánlatokat tudjak neked mondani. Csak minap pont itthon voltam akkortájt és észrevettem, hogy milyen műsort sugároznak. Gondolom relatíve olcsó olyankor a műsoridő, valamint a potenciális célközönség (idősek) pont ráérnek akkor. Illetve közeli rokon is felhívta rá a figyelmemet.

De neten rákeresve olvashatsz a kamu dolgaikról, rendes hírportálok is már beszámoltak róla korábban.

2018. dec. 4. 20:21
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Luci, te minek szólsz bele mindenbe? Fingod sincs miről van szó, de beleugatsz. Ennyire unatkozol?


Kérdező!


Németh Sándor nem véletlenül vallást alapított, neki a pénz az isten, minél több van, annál jobb. Mindig odanyal, ahonnan több pénz folyik be, most éppen a fidesz a kedvenc pártja ugyebár.


Amúgy tényleg rohadt gusztustalan. Az "Ékszer TV" egyértelműen csalás! Én azon is csodálkozom, hogy egyáltalán még mindig mehet a TV-ben, de az már tényleg "érdekes", hogy pont egy elvileg keresztény "felekezet" érdekeltségébe tartozó cégek többségi tulajdonában lévő csatornán fut.

2018. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

Szeretném megtudni az igazat és azt, hogy mások mit gondolnak? Mert keresztény testvéreimtől már megszoktam, hogy szeretnek mocskolódni, hazudni, megalázni másokat stb...

Tényleg nem tudom, hogy mi az igazság. Ezért kérdezem.

2018. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!