Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » 20 éves vagyok, és eddig még...

20 éves vagyok, és eddig még nem próbált meg téríteni egy Jehova sem. Ez azt jelenti, hogy reménytelen vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig kétszer csengettek be amire emlékszem, egyik esetnél aludtam és csak később a kamerán láttam, hogy ők voltak. Tegnap pedig hasmenésem volt és nem tudtam kinyitni az ajtót. Utcán sem próbáltak még soha megszólítani.


Én lehetek az a valaki akitől félnek?



2018. dec. 10. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már próbáltak... Csak közbeszólt a természet. :D
2018. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 TR75 ***** válasza:
Harmadszor is próbálkozni fognak, mert könyörtelenül meg akarnak menteni a pokoltól. De te előreláthatólag nem szeretnél lemaradni a kedvenc reklámodról, ezért mire felállnál, hogy beengedd őket, már sírva elbattyogtak arra gondolva, hogy menthetetlenül a pokolra fogsz kerülni :-(
2018. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Szia!


Szerintem adjuk meg a tiszteletet: Jehova tanúi a nevük. Sajnos való igaz, hogy eléggé erőszakosan térítenek, és nem igazán veszik jó néven, ha valaki visszautasítja őket, főképp ha az a valaki nagyobb tudással rendelkezik a Biblia felől (tisztelet a kivételnek).

Szerintem nem vagy reménytelen, ezért is írtál ide. Valószínűleg a Jó Isten más utat szánt arra, hogy megszólítson. :-)


Üdv. Péter

2018. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor mégiscsak próbáltak!
2018. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Azért úgy elég nehéz, ha ajtót sem nyitsz. Amúgy engem is csak egyszer szólítottak meg az utcán, elmondtam, hogy vallásomat gyakorló katolikus vagyok, ott is hagytak nyomban.
2018. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Te egy nagyon buta ember vagy.
2018. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogynem próbáltak, csak te nem nyitottál ajtót. Én csak addig úsztam meg őket amíg kolis voltam, bár hallottam hogy oda is be akartak menni egyszer.
2018. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Keresd fel a honlapjukat, ott megismerheted, hogy miben hisznek. Első kézből kaphatsz rólunk információt. Elérhetőség: [link] A következő linkre kattintva megkeresheted, hogy hozzád legközelebb hol tartanak összejövetelt és mikor. Bármikor szívesen látnak az összejöveteleiken. Ha beszélni szeretnél velük,Te is kezdeményezhetsz. [link] De előbb vagy utóbb közülük majd valaki felkeres, vagy leszólít.
2018. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem meg tényleg nem próbáltak soha.
2018. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem mész TE oda hozzájuk?
2018. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!