Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szeretnék a pokolba kerülni,...

Szeretnék a pokolba kerülni, és ott igazgatói àllàst betölteni. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

A pokol az én helyem, ott meleg van, adrenalin löket a félelemtől, egy rakàs jó nő, akik keféltek össze-vissza, stb.


Az àtlag démonok nyilvàn nem bírják ezt a stresszes munkàt, szabadsàgra sem tudnak menni. Lassan làzadàs fog kitörni, hogy míg Sàtàn a Földön kolbàszol és agymosott keresztényeket szàll meg, idiótàkat csàbít rosszra, meg némely kivàlasztottjàval, addig ott munka van rendesen. Kell valaki, aki egybe tudja fogni a Gyötrelmek helyét, és egyúttal megkezdhetnénk a tàrgyalàsokat is a mennyel bizonyos dolgokban.


Nem tudom, hogy ez mennyire működne. Valami varàzslattal biztosan alkalmassà lehetne tenni arra, hogy élőként àtlépjek a màsvilàgba, és elfoglalhassam méltó helyem az irodàmban.


2019. ápr. 13. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Minek, amint meghal valamelyik fideszes politikus és odakerül, úgyis kitúr az állásodból.
2019. ápr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Sławomir Mrożek: A partner


Úgy döntöttem, hogy eladom a lelkemet az ördögnek. A lélek az ember legnagyobb értéke, arra számítottam hát, hogy kolosszális üzletet kötök.

Az ördög, aki a találkozón megjelent, csalódást okozott. Műanyag pata, szakadt, spárgával fölerősített farok, vedlett, kissé molyrágta irha, fejletlen, csökött szarvacskák. Mennyit adhat egy ilyen szerencsétlen az én értékes lelkemért?

– Biztos, hogy maga az ördög? – kérdeztem.

– Igen, miért kételkedik benne?

– A Sötétség Fejedelmére számítottam, maga meg olyan... hogy úgy mondjam, ócska.

– Amilyen a lélek, olyan az ördög – válaszolta. – Lássuk az üzletet!

2019. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Olvasd el Dante művét, s bár "igazgató" ott nem lehetsz, de mehetsz vele egy bugyorba.
2019. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Földi állásnál is van, hogy nem töltheted be, mert nem felesz meg a feltételeknek.

Valószínű itt is ez a helyzet, mezei cellatöltelék leszel, ha nem hiszel. Sok mindenki hitetlen akar a pokol királya, igazgatója lenni, de ne felejtsük el, hogy a pokol végül be lesz taszítva a gyehennába, a tűznek tavába, igazgatóstul, Sátánostul, mindenestül! Ezt elfelejtik sokszor az önjelölt pokol-igazgatók!


Jelenések könyve:

És a tenger kiadá a halottakat, akik ő benne voltak; és a halál és a pokol is kiadá a halottakat, akik ő náluk voltak; és megítéltetének mindnyájan az ő cselekedeteik szerint.

Jel 20:14 A pokol pedig és a halál vettetének a tűznek tavába. Ez a második halál, a tűznek tava. >>

Jel 20:15 És ha valaki nem találtatott beírva az élet könyvében, a tűznek tavába vetteték.

2019. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!