Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért teremtett Isten fertőző,...

Miért teremtett Isten fertőző, halálos baktériumokat és vírusokat?

Figyelt kérdés
Ugyebár a világot és mindent ami benne van Isten teremtett.

2019. júl. 14. 14:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
mert túlszaporodna az ember
2019. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%
Figyelj. Ásd bele magad a fő vallásokba teljesen, igyekezz megérteni ítélkezés helyett és olvass sokat a különböző Istenképekről. Kezdetnek pl a Viking mitológiától a hinduizmusig. Ha ezzel megvagy nem fogsz ekkora hatalmas baromságokat kérdezni
2019. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Nyilván azért, mert az ürüléknek, a dögöknek, gyakorlatilag a szemétnek le kell bomlani, minden, ami elpusztul, az porrá kell váljon.

Mellesleg nem vagyok vallásos, nekem az lenne az érdekes, hogy az élősködőket miért teremtette vajon, például a bolhát, tetvet, szúnyogot, a bögölyöket, a kullancsot, stb...

Szerintem jól szórakozott Ádámon és Éván, ahogyan véresre vakarták magukat az Édenben.

Ha nem úzi ki őket, szerintem maguktól is elmenekültek volna, én legalább is egy percig sem maradtam volna abban a bolhafészekben.

2019. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha az isten teremtette őket, akkor azért mert gonosz
2019. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%
Volt már sokszor kérdés. Kezdetben minden jónak lett teremtve, de Ádám és Éva bűn esete után meg lett átkozva a természet is, azóta meghalnak az emberek, fájdalommal szülnek a nők, dolgozni kell, stb.
2019. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Az ember így is túlszaporodik nincs túl nagy hatása pestisnek meg eféléknek. Miért teremtett a paradicsomba Isten pestist? Noé felvitte a hajóra az összes halálos betegséget ami kiírtotta volna egy nap alatt a bárkát?
2019. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

"minden, ami elpusztul, az porrá kell váljon"

Ez nem igaz.

A mai kőszéntelepek pont úgy keletkeztek, hogy hatalmas fák éltek, viszont semmi sem volt, ami elbontsa. Úgyhogy egy az egyben mentek a föld alá, és ott alakultak át pl. szénné a hő és a nyomás hatására.

2019. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Meg azért sem igaz a kérdés szempontjából mert ahhoz hogy a földben elrohadjon vlami, nem kellenek olyan baktériuok amik az embert is megtámadják.

Mellesleg az istenről szóló kérdéseknél nem releváns az hogy egy részlet hogy van most ezen a földön mert ha az isten valóban mindenható akkor őt ebből a szemszögből kell megítélni

2019. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%

"Úgyhogy egy az egyben mentek a föld alá,"


Köztudott amikor a fák megöregednek de nem annyira hogy lábon elszáradjon elötte ugy kb 2-5 évvel üreget ásnak egyszerre (mert ugyebár egy szénbányához nem elegendő egy két fa) szoval csoportosan mennek összebeszélve jó mélyre hogy aztán szénné váljanak.


"és ott alakultak át pl. szénné a hő és a nyomás hatására."


Én bolond ez nem is cáfolom, de az már érdekes hogy hogy kerül akkora tömeg a fa fölé hogy akkora nyomás terhelje.

2019. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%

"Miért teremtett Isten fertőző, halálos baktériumokat és vírusokat?"


Amit az ember megcsinál mondjuk egy kés, azal lehet operálni életetmenteni, és lehet ölni. Ugyan ugy vannak a baktériumok is, Isten teremtésében.


Drága okos 150 feletti iq val rendelkező

provokativocska kérdező!!


Nem Isten fertőz hanem az ember aljassága fertőzi meg egyik a másikat!

A halálos baktérium és virus élösködö az ember az a fertözött elveivel szemléletével és hamis tudatával.


Ha megmondod az elmult 200 évben hány ember halt meg ugy hogy gyilkolás áldozata lett én is megválaszolom hogy miért átkozta meg Isten azt amit teremtett!!

2019. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!