Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha olyan sok az ID-s meg...

Ha olyan sok az ID-s meg kreós tudós, hogyhogy egyetlen tudományos eredményt sem tettek még le az asztalra ami őket igazolná?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 13:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
4%

Törölték az összes műveiket, és az erről olvasókon/tanulókon agymosást hajtottak végre? Vagy mi történhetett?


Milyen tudományos eredményre gondolsz az evolúció teljes körű cáfolása mellett?


Pedig reggel még otthon láttam három könyvet, amit kreós tudósok írtak, becsszó:)


És például ez a link sem működik:

[link]

És az irodalom (References and notes) rész is üres, ha véletlen bejönne az oldal.

Tényleg valami gebasz lehet:)

2019. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
24%
És az oldalsáv sem működik (Science and origins), ahol a többi tudós tanulmánya érhető el. És ez csak egy oldal. Mi történhetett?:)
2019. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Könyvet bárki tud írni. Tudományos eredményt kértem, ami a teremtés mellett szól.
2019. júl. 22. 15:41
 4/38 Ozmium42 ***** válasza:
87%

1. Hazugság, hogy sok ID-s és kreós tudós van. A számuk elenyésző, és ezt ők maguk bizonyították be azzal, hogy írtak egy petíciót.

2. Az ID/kreacionizmus önmagában vizsgálhatatlan hipotéziseket tesz, így aztán a tudományos vizsgálatuk a jövőben sem igen csak várható. Nem csak a létszám miatt, hanem elvi akadályok miatt.

3. Soha nem is volt kitűzött cél a tudományos kutatás. Lásd: Ék stratégia.

2019. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
4%

"Könyvet bárki tud írni. Tudományos eredményt kértem, ami a teremtés mellett szól."

És ezeket hogy rögzítik? Polimer 60 perces magnókazettán? Ja nem, könyvekben, publikációkban. Ti is angol oldalakat linkeltek az evó bizonyítására, hát ezt kénytelen vagy elfogadni. Ha nem tudsz angolul, a te bajod


" Hazugság, hogy sok ID-s és kreós tudós van. A számuk elenyésző, és ezt ők maguk bizonyították be azzal, hogy írtak egy petíciót."

Mi az összefüggés a petíció és a számuk közt? Ti tényleg csak ostobán tudtok érvelni?

A petíciót is rengetegen írták alá, tehát ez mérvadó szám, és annál ezerszer többen vannak.


Savanyú a szőlő bogárkáim, ha megint ostobaságokkal "érveltek"


Aszongya: "könyvet bárki tud írni":))) Ez kész


Minek írtok ki kérdést, ha tudjátok, hoy egymagam rommá cáfolom két perc alatt? Imádtok szenvedni, idegeskedni?:)


Mindig benyaljátok:)

2019. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

"És ezeket hogy rögzítik? Polimer 60 perces magnókazettán? Ja nem, könyvekben, publikációkban"

Tudományos tanulmányokban, publikációkban.

Mivel ilyesmik csak akkor jelennek meg, ha tudományosan megalapozott a dolog, ha megfelel a módszertani követelményeknek.

Könyvet ellenben bárki írhat és meg is jelentethet, az csak pénz kérdése.


Szóval fel tud mutatni a kreacionista tudományos társadalom akár egyetlen egy tudományos eredményt is, ami mellettük szól?

2019. júl. 22. 16:32
 7/38 Ozmium42 ***** válasza:
86%

"És ezeket hogy rögzítik? Polimer 60 perces magnókazettán? Ja nem, könyvekben, publikációkban."


Na, látod. Publikáció kell, valamilyen ismert szaklapból. Gondolom itt jön a materialista összeesküvés, hogy nem engedik megjelenni.


"Mi az összefüggés a petíció és a számuk közt?"


Pont az volt a petíció célja, hogy megmutassák, milyen sokan vannak, úgymond demonstrálják, hogy mennyi támogatója van az ID-nek a tudományos társadalmon belül. Ehhez képest összeszedtek kb. 800 nevet világszerte, aminek egy része inkompetens, egy része már nem is él, illetve egyetlen egyetem egyetlen év alatt kiképez ennél több természettudóst, úgyhogy tökre elenyésző szám. Persze, gondolom nem kéne az összefüggést magyaráznom neked, ha éppen többen írták volna alá. De így már ciki, és akkor nincs is összefüggés, meg biztos ezerszer többen is vannak, csak szégyenlősek. Hát persze. (Mellesleg: egyébként sem kilóra mérik, egyetlen tudós is elég lenne, ha lennének értékelhető eredményei, publikációi).

2019. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
9%

"Tudományos tanulmányokban, publikációkban."

Ilyeneket linkeltem, azok nem csak könyvek. Csak benyalattalak:) Olvasgass, tele van angol nyelvű tanulmányokkal a link


"Pont az volt a petíció célja, hogy megmutassák, milyen sokan vannak, úgymond demonstrálják, hogy mennyi támogatója van az ID-nek a tudományos társadalmon belül. "

Nyilván, mivel a mai elfogadott paradigma még mindig az evó, tehát helyesen jártak el.


"aminek egy része inkompetens, egy része már nem is él, illetve egyetlen egyetem egyetlen év alatt kiképez ennél több természettudóst"

Szerencsére az evós tudósok nem halnak meg, tegnap Darwinnal söröztem


" úgyhogy tökre elenyésző szám"

Publikáló evósból meg alig van pár száz, akkor többen vannak az ID-sek. Megint saját magadat szivatttad, kedves Ozmi:)


" (Mellesleg: egyébként sem kilóra mérik, egyetlen tudós is elég lenne, ha lennének értékelhető eredményei, publikációi)."

Úgy látszik ezt nem tudtad eddig, de látom néha tanulsz is:)

2019. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
9%

"Publikáló evósból meg alig van pár száz"

Bocs, még ennyi sincs. Párszor tíz:)

2019. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
11%

Persze szar úgy publikálni, hogy a tudós társaid már csak röhögnek és csípőből cáfolnak. Inkább már csak Dawkins ír marhaságokat, meg Szathmáry Eörs:) De ő legalább elismerte, hogy az evót nem tudják bizonyítani. Láttad az előadását, amit linkeltem? Első 15 percben van. Szívás, mi?:) És akaratlanul az ID-t is elismeri az algoritmusokkal:)


Itt van:

https://www.youtube.com/watch?v=fsXXj1LjSVk&t=849s

2019. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!