Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hamarosan munkát vállalok...

Koko1994 kérdése:

Hamarosan munkát vállalok Debrecenben, vagy Nyíregyházán, a választásomtól függően. Sajnos egyedül vagyok és nem számíthatok semmilyen segítségre. Valaki segítene abban, hogy a két város egyikében hol találok a lehető legolcsóbban egy szobát?

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Facebook, albérletes csoportok
2019. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Debrecenben drága az albérlet, biztos hogy drágább, mint Nyíregyen. Szobák inkább Facebook csoportokban vannak.
2019. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Debrecenben majdnem a legdrágábbak az albérletek - viszont rengeteg munkalehetőség van! Vannak olyan cégek,akik partnerek lehetnek a problémád megoldásában, nézz szét, mert még a beiskoláztatást is vállalják!

Nyíregyházát nem tudom, de ha választanom kellene akkor inkább Debrecen - a jövőbeli lehetőségeket is figyelembe véve!

2019. júl. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nyiregyi vagyok, de Debrecenben tanulok. Meglepően jó áron sikerült albérletet találnom Debrecenben, igaz, hogy többen lakunk együtt. Lehet olcsó lehetőségeket is kifogni, vagy marad az átjárás a több munkalehetőség miatt.
2019. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. júl. 29. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!