Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti mit szólnátok, ha éjszaka...

Ti mit szólnátok, ha éjszaka bérházban a nyitott ablak mellett valaki bereptetne egy kamerás drónt a lakásotokba?

Figyelt kérdés

#ablak #kamera #RC #drón #szárnyas izé
2019. aug. 12. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan osszetornem !!
2019. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem jelenthetnének fel valamilyen vagyon elleni bűncselekménnyel?

Ha például azzal jönne hogy "véletlenül" volt

2019. aug. 12. 20:56
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Becsuknám az ablakot, ajtót, aztán nem is nyitnám ki neki.

Elmehet feljelenteni, magát hozza bajba, mert az lenne egy beismerő vallomás.

Persze azért ez nem ilyen egyszerű...

2019. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%

meztelenül táncolnék

19L

2019. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Milyen drón? Ide? Nem repült be semmi. Viszont látásra.


Magával a drónnal amúgy nem lenne bajom, én is voltam gyerek, de kamerával röpködni az ablakok előtt egyáltalán nem korrekt szándékról tanúskodik.

2019. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#6: pedig van rajta egy meglehetősen kamera-szerű lencse, SD kártya foglalat, meg pár villogó LED is az alján: néha pörögnek a ventillátorai, szerintem valaki veszettül próbálja menteni a menthetőt, hogy esetleg valahová beakadhatott és ki tudja szabadítani (csukott ablak mellett nem hiszem)
2019. aug. 12. 21:17
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hívj rendőrt. Ott rohadjon meg az ilyen. Nekünk a fürdőablakba kandikált be egy drón, de nem járt jól. 130kg vagyok és nem épp egy szép látvány. Hozzávágtam a vizes törölközőt. Azóta van egy kb 130.000ft-os drónunk. Kirakta a fotót a társasházban, hogy keresi a véletlen ideröppent drónt. Én meg melléragasztottam egy fotót, amin jól láthatóan, de ki van véve belőle az akku, azzal a szöveggel, hogy itt nincs ilyen! :D
2019. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Bezárnám az ablakom és lenne egy drónom.
2019. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Csapd már le, ha még mozog! Erre jó eszköz pl. egy húsklopfoló. Utána összesöpörném és egy átlátszó zacskóban kitenném a kuka tetejére.
2019. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 TJózsef ***** válasza:
80%
Szerintem a kérdés erősen elméleti. Normális ember nem tesz ilyet, mert szinte biztos, hogy utolsót repült a szerkezet. A nyitott ablakot nagyon meg kell célozni, aztán egy szobában eleve mások a viszonyok, és szinte biztos, hogy saját magát leveri a drón a turbulenciák miatt. Jó esetben a légcsavarok amortizálódnak csak. A lehetőség pedig, hogy be is csukják az ablakot, nyilvánvalóan adott. Fújhatja. Ha pedig mégis megcsinálja, hát lelke rajta, mert ugyan mit tudott felvenni annyi idő alatt? Ha keresné, visszaadnám neki és megtanítanám a helyes használatra.
2019. aug. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!