Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire számít illetlenségnek...

Mennyire számít illetlenségnek alsóneműben lenni otthon, ha van lakótársam?

Figyelt kérdés
Nyilván nem egész nap, de például hétvégén jóleső érzés textil nélkül lenni otthon. Ugye ezzel nem hozok másokat kínos helyzetbe?
2019. szept. 21. 14:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Kor lemaradt, 19
2019. szept. 21. 14:27
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Eléggé.

De igen, kellemetlen helyzetbe hozod ezzel a lakótársadat és az ő esetleges látogatóit. Ha nem egyedül vagy a családoddal élsz, akkor csak zárt (szoba)ajtó mögött illik levenni a felsőruházatot.

2019. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha veled azonos nemű a lakótársad, akkor kevésbé feszélyezett a helyzet. Mindenesetre akárki is, legjobb vele tisztázni élőszóban, nyíltan és megegyezni.
2019. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Azért valamit illik felrántani, ha kimész a szobádból. A kutya nem kíváncsi más szőrös, izzadt testére, nem beszélve arról, mikor tócsát hagysz magad alatt a kanapén, brr...
2019. szept. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
27%
Ha dögös 17-40 éves csaj vagy ,akkor felőlem akkor felőlem meztelenül is kozlekedhetnel kézenàllva, vagy ràkjàràsban, vagy négykézlàb.
2019. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Úgy sejtem, hogy leány vagy. Ha a lakótársad férfi (bármilyen korú) akkor ne mutatkozz előtte melltartóban és bugyiban vagy ezek nélkül. Ha közelít feléd és szimpatikus, akkor a Te döntésed, hogy mit hagysz magadon.

Ha a akótársad nő, akkor beszéld meg vele. Bizonyára majd nem zavarja őt.

2019. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én amondó vagyok, hogy szobán belül azt csinálsz amit akarsz, azon kívül meg illik bizonyos szintig felöltözni.
2019. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Erre nincs egységes szabály.

Egymáshoz szokottság kérdése.


Én 5 nővel élek együtt (sem rokoni, sem ideköltözés előtti kapcsolat nincs köztünk). Nálunk teljesen természetes fehérneműben lenni. Főleg nyáron, vagy télen amikor jól befűtünk.


21/F

2019. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!