Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melegszendvics sütő radiátorké...

Melegszendvics sütő radiátorként mennyire hatásos (koliban)?

Figyelt kérdés

Nincs mindig fűtés és hideg van kissé a kolumban, viszont most kaptam egy új melegszendvics sütőt ami nagyon jó meleget áraszt ha kinyitva hagyom.

Nem lesz baja ha bekapcsolva és kinyitva használom mint fűtőtestet :D?

Valakinek van tapasztalata?



2019. okt. 8. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Inkább gyújts meg 3-4 mécsest, gyertyát, az jobb!

De elkezdődött a fűtésszezon idén szept. 15-én, inkább arról kéne intézkedni, hogy kapcsolják be! Vagy te se fizesd be a kolidíjat!

Vagy ha van gáztűzhely, az jobb meleg szempontjából.

2019. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kísérleteznék vele mert ha nem jó a hőkioldója akkor túlmelegedhet és tüzet csinálsz, abból pedig komoly bajod lesz ha túléled.

Inkább vegyél egy hősugárzót pár ezerért lehet kapni akár a tescoban, euronincs, mediamarkban és a többi hasonló üzletben.

2019. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm A válaszokat nagyon hasznosak voltak :D.

Ment a zöld pacsi.

2019. okt. 8. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3500 forintért vettem egy meleg levegőt fújó ventillátort.

A szendvicssütő nem hosszantartó használatra van tervezve, a szendvics pár perc alatt kész.

2019. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ventilátoros hősugárzót vettem. Elég időnként néhány percre bekapcsolni és nagyon meleget csinál (legalábbis egy kisebb szobában).
2019. okt. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Két-három tagú küldöttség menjen a koli igazgatójához és tegyen panaszt.

A szendvicssütőt nem ajánlom.

Nehogy gázzal melegítsétek be a légteret mert az oxigént fogyaszt a szoba levegőjéből!!!

2019. okt. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
6: És ha süteményt sütsz? Akkor nem megy a szoba légterébe az égéstermék?
2019. okt. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt menjetek pattogni a koliigazgatónak, másrészt dobjon össze a szoba egy hősugárzóra. 2-3 ezer forintért lehet kapni műszaki boltokban vagy akár egy Tescoban.
2019. okt. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7-es!

Én nagyon jól tudom, hogy ahol gázfogyasztó van, ott biztosított (valóban? mindenhol?) a levegőutánpótlás is, de itt alighanem 24 órás folytonos fogyasztásról lenne szó....

Jobb félni, mint megfulladni.

2019. okt. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!