Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha albérletben lakok akkor az...

Ha albérletben lakok akkor az én nevem is ki van írva vagy csak a főbérlőé?

Figyelt kérdés

2019. okt. 11. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Főbérlő is ott lakik? Vagy szokás szerint a lakás tulajdonosával kevered, aki nem lakik ott, csak kiadja neked? Bárhogy is, aki bejelentkezik egy címre, annak ott a neve, különben hova küldenék a leveleit.
2019. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Amíg albérletben éltem sosem cseréltem le a tulajdonos nevét. Ellenben az enyémet mindig kiragasztottam alá. A tulajé a lakás, bármikor jöhet neki levél. Ugyanakkor én lakok ott, nekem is bármikor jöhet. Elfér 2-3-4 név azon a postaládán. :)
2019. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
A tulajdonos neve minek van a postaládán, ha nem is ott lakik? Én biztos nem küldetném a leveleimet egy másnak kiadott lakás postaládájába!
2019. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 qkker1 ***** válasza:
44%
A tulajdonos /nem főbérlő/ neve nálunk nincs kint, elvégre nem lakik itt.
2019. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Aki ott lakik, annak a neve van kiírva. A lakás tulajdoni viszonyait a telekkönyben kell megnézni, nem a névtáblán.
2019. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
A postaládán mindkettőnké, elvégre jöhet neki is oda levél, bár nem szokott. A kapucsengőn az öve, mert nem lehet csak úgy cserélni, felülragasztani meg nem engedi a társasház. De ez rendben is van így, úgysem maradok sokáig, bár a tulaj tök normális.
2019. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

A tulaj neve van az ajton, a postaladan es a csengonel is.

Es amugy is lenyegtelen, mert a leveleket csomagokat amugy is cim szerint kuldik ki.

2019. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Megbeszélés szerint. Nálunk a tulaj neve volt kiírva, és amúgy ő be is volt jelentve a lakásba, de nem ott lakott. Ha vendégünk jött, megbeszéltük vele, milyen nevet keressen a kaputelefonon.
2019. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (amúgy ez az egész egy hipotetikus felvetés volt, nem lakok albérletben meg semmi, csak érdekelt valami miatt)
2019. okt. 12. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!