Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyik ingatlanos honlapon a...

Melyik ingatlanos honlapon a legkönnyebb találni olyan lakásokat amelyek rövid távra kiadóak?

Figyelt kérdés

Azt talán megjegyezném hogy nem ideiglenes szálláshely tipusú lakásról lenne szó , hanem rendes fix havi bérletért kiadó lakásokról ...


Előre köszönöm a válaszokat !



#lakás #albérlet #rövid távra kiadó
2019. nov. 2. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz pontosan rövidtáv alatt? Fix havi díjért a normál, hosszútávú albérleteket szokták kiadni. A pár napra, 1-2 hétre szóló rövidtávú lakáskiadások napi díjasak. Ha több hónapra, de kevesebb,mint fél évre keresel, akkor érdemes körbenézni a hosszútávú albérletek piacán, és megegyezni a bérbeadóval, hogy te kifizeted egyben azt a néhány havi bérleti díjat, hátha úgy kiadja pár hónapra. Egyébként rövidtávú lakáskiadás: szallas.hu airbnb
2019. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz legalább 6 hónapra bérelni, akkor egy normális albérleti szerződés nemigen jöhet szóba. Minden normális tulaj kiköt minimális időt, hiszen ez neki is macera és költség.

Rövid időre inkább az airbnb meg hasonlók jöhetnének szóba.

2019. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ja kevesebb mint hat hónapos időtartamra gondoltam ...



Ám kösz a válaszokat !

2019. nov. 2. 15:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik város?
2019. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg holtszezon van a napidíjas lakásokban, sok airbnb-s adja ki fix 5 hónapra, és nagyon jó áron a prémiumlakásait.

Vagy airbnb házigazdás FB-csoportokban keress, vagy olyan hirdetési felületen, ahol beállítható a hónap, amire kiadó.

Hol keresel amúgy és milyen fizetési kondícióval?

Sokáig kerestem pár hónapra bérlőt, aztán feladtam.:)

2019. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Különben középtávnak hívják a 3-12 hónapos bérlést.
2019. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elsősorban Kaposvár érdekelne és előre kifizetném a díjat , lehetőleg készpénzben .
2019. nov. 2. 20:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Ó és még azt hozzátenném hogy csak nagy általánosságban érdeklődök , mert nem az idei év érdekelne , de attól még mégegyszer köszönöm a válaszokat !
2019. nov. 2. 21:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem Bupapesten van és biztosan lesz pár hónap, amikor tudok adni egy lakást. De nagy valószínűséggel bútorozatlanul, nagyrészt bútorozatlanul.
2019. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vikikékecske válasza:

Sziasztok, nekem van egy rövidtávra kiadó lakásom Budapesten a XV kerületben. 2020 apr - 2020 októberig bérelhető.

Link: [link]

2019. nov. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!