Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Érdemes fizetni a képekért a...

Érdemes fizetni a képekért a hirdetéskiadáskor, ha van egy kiadó lakásom?

Figyelt kérdés

Van egy kis lakásom, amit szeretnék kiadni. Reális áron szeretném meghirdetni, viszont az összes hirdetési oldalon a képekért fizetni kell. Viszont azt hallottam, hogy manapság könnyen ki lehet adni a lakásokat, így feleslegesen nem akarok fizetni, ha utána úgyis lekerül a hirdetés. Amúgy a lakás fel van újítva, tehát nincs titkolnivalóm, a képek biztosan csak dobnának rajta.

Van valakinek tapasztalata, hogy ki lehet-e adni lakást képek nélkül is?


2019. nov. 2. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én lakás vásárló oldalról nézve, kép nélküli lakás vásárlásán nem igazán gondolkodtam. Persze az egy nagyobb tranzakció, ott elvárja az ember, hogy az eladó fizessen a képes hirdetésekért.
2019. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a magam (vevői-bérlői) észjárása alapján a következőt mondanám.

Ha nem kiadni, hanem eladni akarnád, akkor egyvalami kell oda, de nagyon: alaprajz! Sokkal többet ér, mint az, hogy le van fényképezve a szekrény, meg a szőnyeg, amiket amúgy is visz a tulaj. Ha családi ház lenne, akkor egy utcafronti, egy hátulról készült kép és egy kép a kertről kell, de ennél több nem.


Ha kiadni akarod, akkor (pláne, ha nem családi ház, hanem lakás) nem lényeges a kép. Megírod, hogy hány szoba van, egymásból nyílnak, vagy külön bejáratúak. Megírod, mivel fűtesz, mikor volt a fürdőszoba felújítva, ott kád van vagy zuhanyzó. Megírod, hogy teljesen/részlegesen bútorozott, vagy bútor nélkül van. Megírod, van-e mosógép, mosogatógép, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő vagy egyéb műszaki cikk a lakásban. És persze pontos cím, meg a telefonszámod. Aztán, ha nagyon nincs érdeklődő, akkor ráérsz fizetni a képekért. De szerintem hamar elviszik, föltéve, ha olyan településen hirdeted, ahol van munkalehetőség.

2019. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csakannyiban érdekes, hogy sokan a keresőben jelölik a "csak fényképpel" - mondjuk én is - és az ilyeneknél meg sem jelenik a hirdetésed.

A másik meg, hogy az emberekben felmerül, hogy milyen lehet az a lakás, ha nem mernek róla feltenni 1-2 képet.

2019. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fizetni, viszont írd bele a hirdetés szövegébe, miszerint igény szerint e-mailben tudsz fotókat küldeni! Akit érdekel ír e-mailt, te meg küldesz fotókat. Ingyen.
2019. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Eszembe nem jutna elmenni megnézni egy kép nélküli hirdetést albérlőként. Zsákbamacskára kidobni egy fél/egész délutánt, nem olyan jó dolog.

Ingatlan.com-ra amikor házat tettünk ki eladóként, ott ingyen is lehetett valamennyi képet felrakni.

2019. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy ki lehet adni képek nélkül is.

Jófogáson és facebookon nem kell fizetni a képekért, így ide tedd fel képekkel, ingatlan.com-ra meg kép nélkül, és beleírod h kérésre küldesz képet.

Ha frekventált helyen van a lakásod, így is ki fogják venni.

2019. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az ingatlan.com-on is ingyen tettem fel képet.

Igaz csak egyet, mert egy földbérbeadás volt és elég volt az egy is, így nem tudom, hogyha többet tesz fel valaki az kerül e pénzbe.

2019. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!