Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletben/Kollégiumban...

Albérletben/Kollégiumban élők! Milyen viszonyban vagytok a szobatársaitokkal?

Figyelt kérdés
Jóba vagytok egymással, vagy csak "kényszerből" laktok egy fedél alatt?

2019. nov. 8. 07:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak koliban laktam együtt másokkal, egyetem alatt 4 + 2 évig. Többnyire jól kijöttem velük (volt vagy 10), kettő volt akit nem bírtam, de őket is inkább az idióta alvási szokásaik miatt (az egyik mindig éjszakázott, a másik meg 4-5 órakor kelt).

Azért ha az ember muszájból él együtt másokkal, akkor igyekszik normális lenni. Egy elhúzódó balhé "otthon" nagyon rossz tud lenni.

2019. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kétágyas koleszben laktam, az első srác egy félévig volt, elég idegesítő, okoskodó személy volt, az volt a mániája, hogy lefekvés előtt széthúzta a sötétítőt, így minden reggel az erős napsütésre ébredtem fel, egész nap fáradt voltam. szerencsére lelépett egy haverjához

második félévben, aki jött helyette direkt ellenem volt. haverjával akart egy szobába kerülni, de két külön szobába osztották be és mindenáron ki akartak túrni. én természetesen nem hagytam magam, így nem volt jó viszonyunk. ráadásul volt, hogy a csajával az én ágyamban fetrengtek, a csaja egyik barátnőjét rámküldték, mintha össze akarnék jönni vele, meg nekem dumált, hogy nem engedem őket kettesben lenni. ráadásul semmit se takarított, csak a koszt hozta be, én vittem le a szemetet, én söpörtem, stb.

3. sráccal két évig laktam együtt. ő is lusta volt, meg okoskodó, de őt elviseltem.

4. sráccal csak egy évig, de vele nagyon jóban voltunk, nagyon megszerettem, azóta is rendszeresen összejárunk

2019. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!