Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten tényleg az az...

Budapesten tényleg az az alakuló tendencia, hogy a legkisebb raktárnak való kis egérlyukat is ki akarják adni lakóingatlannak?

Figyelt kérdés
2019. nov. 15. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha kiveszik...
2019. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már nem sokáig. Idén nyáron 14%-al csökkent az eladás. Csökkennek a befektetési célú vásárlások.
2019. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorlatilag igen. És ez a jelek szerint csak rosszabb lesz. Csökken a befektetési célú lakásvásárlás -> kevesebb kiadandó lakás lesz -> keresletnem csökken -> bérlet árak nőnek.
2019. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Valaki elmagyarázná, mi az a nem befektetési célú vásárlás? Mert szerintem ez üreshalmaz. Ha valakinek az az egy vagyona van, amiben lakik, akkor az a fő befektetése, abból kell gazdálkodnia.
2019. nov. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ragnor válasza:
100%

#4 Befektetési célú vásárlás az, amikor nem azért veszel ingatlant, hogy utána benne is lakj, hanem hogy kiadd, bérbe, vagy szimplán hogy drágábban add el később. Vagy felújítás után.


Szóval aki benne lakik, annak az nem befetetés, hanem lakhatás a célja, hisz az alternatíva az, hogy nem lakik sehol.

2019. nov. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: Nekem amíg csak egy ingatlanom volt, azzal is pontosan így terveztem, csak a kivitelezése volt nehezebb, mivel lakottan nehezebb ezeket véghezvinni egy ingatlannal, pl. egy felújítás macerásabb, mint ha üres, az eladás is macerásabb.

Ha nem így tettem volna, most nem lenne több ingatlanom.

2019. nov. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: Különben most, hogy 5 ingatlanunk van, egyiket se vettük kizárólag azzal a céllal, hogy befektetés legyen, mindegyiket használtuk is, és tervezzük a későbbiekben is használni.
2019. nov. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!