Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 18 négyzetméteres lakás...

18 négyzetméteres lakás élhető egy fiatal, gyermektelen pár számára?

Figyelt kérdés
Maga a szoba nagyjából 15 négyzetméteres, konyha is ott található. Hosszabb távban gondolkodunk párommal.

2019. nov. 15. 16:25
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ennyi csak egy lyuk (a szó szoros értelmében).
2019. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim válasza:
89%

Nézzetek nagyobbat ha van rá lehetőség,nagyon kicsi nem elég,hogy nem fértek majd el de nézhetitek egymást egész nap (nem rosszbol) kell a magánszvéra én nem bírnám ki.Lehet azért is mert gyerekoromtol nagy családi házban éltünk szüleimmel ahhoz szoktam.

A mi lakásunk 80 m2 3 szobás+ konyha és fürdőszoba,most jó kényelmesen elférünk de ha gyerkőcünk lenne szívesebben laknék már a családi házunkba.

2019. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
35%

élhető!

csak rajtatok múlik! nyilván nem fogtok estélyeket rendezni, de kettőtöknek elég lehet ideiglenesen.

2019. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
80%

Mivel hosszabb távra terveztek így biztos, hogy nem!

Lakni lehet benne, de élni nem.

2019. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
78%
Ha törpék vagytok, talán elég lehet.
2019. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
60%
Ha még fürdő is van benne, akkor kettőtöknek elég lehet, de akkor is csak rövidebb távon, több évre biztos hogy nem!
2019. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
72%

Laknak emberek ennél kisebbekben is, bár én el nem tudom képzelni, hogyan. Az egy dolog, hogy két ember elfér benne, de hol lesznek a bútorok, háztartási holmik és minden egyéb, amik a mindennapi élethez szükségesek?

Én egyedül élek, néztem 20 nm-es lakást, de gyorsan le is tettem róla, mert még a bútoraim sem fértek volna el benne.

2019. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
88%

Tőletek függ, hogy milyen igényeitek vannak.

Én speciel nem szívesen laknék olyan lakásban, akár egyedül, akár nem, ahol még egy konyha sincs önállóan.

Esetleg kert vagy terasz van-e?

2019. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Ekkora lakásba ha valaki bemegy, két embernek ki kell jönni.
2019. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
48%

Ez nem lakás, csak egy kicsi szoba, amibe beraktak egy tűzhelyet.

Ha főzöl, az ágyneműtől a ruhádig minden kaja szagú lesz.

De mivel látom albérlet, ha nagyon olcsón adják, akkor egy időre elmegy, de csak egy fokkal jobb a hajléktalanságnál, így az árnak ezt tükröznie kell.

2019. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!