Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Férfiként, nő vagy férfi...

Férfiként, nő vagy férfi lakótársat érdemes keresni?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, kiadásra készülök adni a másik különnyiló szobáját a lakásomnak, sosem laktam még senkivel. Maximum 1 főre gondoltam, aki korban hasonló 20-30 közötti.

2019. nov. 29. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hirdesd meg és meglátod kik jelentkeznek. Ráérsz akkor dönteni. Válaszd azt akivel kijössz de ha csajt választasz akkor ne gondold túl mert abból nem jössz ki jól az biztos.
2019. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Mindegy, ha LAKÓTÁRSAT keresel. Te tudod kikkel jössz ki jobban. Szerintem pasikkal könnyebb, de laktam már nagyon aranyos csajjal is, tehát csak a szimpátia számítana esetemben.
2019. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem mind1.

No is es ferfi is lehet rossz lakotars, hangos, rendetlen, stb.

Hirdesd meg es szimpatia alapjan valasztasz ha ugy iteled meg valakirol hogy o valoszinuleg rendet tart maga korul es betartja azt amit te kersz.

2019. nov. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Beszéld meg vele, hogy mit vársz el tőle és mit nem tűrsz el. Ha ebbe beleegezik, írjátok be a szerződésbe. Ennek nem betartása szerződésszegés és mehet.
2019. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

A csajokkal vigyáznék a helyedben.

1. Hihetetlenül rendetlenek és koszosak tudnak lenni, és elvárják, hogy majd te takarítsd utánuk a szaros wc-t is.

2. Szinte a hét minden napján ott fog lógni a lakásban az új bikájuk is.

2019. dec. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Te egy albérlőt keresel a saját lakásodba.

Mindenképp alaposan válogass a leendő bérlők között.

Szerintem nő albérlővel jobban járhatsz,persze,ha nem a fentebb írt stílusú hölgyet választassz.

Valamint minden kérdést meg kell előre beszélnetek,esetleg beleírni a szerződésbe,hogy mik lesznek a jogviszony megszüntetését maga után vonó cselekmények...

2019. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Valóban az alapján dönts, hogy melyik nemmel jössz ki jobban.

Egy pasival és egy nővel is jó barátságot köthetsz, mindkét nem között vannak rendetlenek. Egy férfi és egy nő is felvihet magához éjszakára valakit, és tartózkodhat ugyanannyit a lakásban. Úgyhogy látatlanban nehéz a választás, sőt még első találkozás alkalmával is nehéz lesz, hisz azt mond magáról amit akar. Viszont amennyiben te vagy a tulaj, akkor mondasz fel amikor szeretnél.

2019. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!