Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Az albérlet szűkössége mennyir...

Az albérlet szűkössége mennyire befolyásolja az árát?

Figyelt kérdés

Ha lényegében csak aludni jár oda az ember és a legkisebb is jó neki az mennyire csökkentheti az árát? Mennyire lehet ezt ezzel olcsón megoldani de egyéb kompromisszumok nélkül?

Tegyük fel frissen hajléktalanná vált, de nem munkát vesztett embernek.


2020. jan. 11. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb, ha csak szobát bérelsz, de ez elég nagy alkalmazkodó képességet igényel. Ha önállót szeretnél, vannak picik, amik nyilván olcsóbbak, mint pl. egy 40 nm-es lakás, de gondold át, hogy a bútoraidnak, holmijaidnak mennyi hely kell. Ha nincs bútorod, bútorozottat keress.

Kompromisszum mindenhol kell, én amikor albit kerestem, vagy a konyha volt olyan pici, hogy még a tányérjaimat sem tudtam volna hová tenni, vagy a fürdő épp csak egy zuhanytálca volt. Nagy szerencsével találtam olyat, ahol minden klappolt, de az ilyenekre gyorsan le kell csapni, mert sorban állás van. Minden nap végig kell böngészni minden albérletes oldalt.

Számolj előre két havi kaucióval, és kérdezz rá, hogy bejelentkezhetsz-e állandó lakcímre (már ha az épp nincs Neked).

2020. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Négyzetméterár van mind bérlés, mind vásárlás esetén.
2020. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy csak aludni jársz oda, a kutyát nem érdekel.
2020. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fix nm árak vannak. A piac dönti el. A kisebb olcsóbb, jobban megfizethető, tehát fajlagosan nm szerint drágább.

Foglalod az ingatlan, ha ott vagy, ha nem. Nem ágyat bérelsz és más nem meg akkor fekszik bele, amikor dolgozol! Csak a tiéd, tehát foglalod.

Ha a mérőórák külön vannak, akkor az meg mutatja, hogy mennyi a fogyasztásod.

2020. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A XV. kerületben bérházi lakásból béreltem egy pici szobát 6,3m2 ami valószínűleg konyha volt.(gáztűzhely is volt benne)És járt hozzá egy icipici fürdőszoba is. Szűk volt vállban,de szeretttem. 57e rezsivel együtt.
2020. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!