Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek ez jogos?

Szerintetek ez jogos?

Figyelt kérdés
Albis vagyok és félek a lakásban egyedül. A föbérlöm elutazott dolgozi külföldre, gondoltam addig felköltözik az anyám vagy jön egy barátnőm, erre mit csinál a hülyéje? Bezárja az ajtót! Tök jól elférne anya vagy a barátnöm abban a szobában, meg az sokkal nagyobb, mint az a kis szar amit kiad nekem. Hogy gondolta ezt? Itthagy hetekig és még korlátoz is? Az összes lakástulaj ilyen manapság? Istenem!!!!

2020. jan. 12. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kis szarért kis pénzt is fizetsz. Teljesen jogos, hogy nem akarja, hogy a szobájában kutakodjon bárki is.
2020. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos. Te a főbérlő szobáját nem vetted ki, csak azt, amiben laksz. Gondolom, a főbérlő is otthagyta a szobájában a személyes dolgait. Azért elég gáz lenne, ha beköltöztetnél vkit az ő szobájába. Ha vendéget fogadsz, fogadd a saját szobádban.
2020. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen .
2020. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

I. Főbérlő nem a bébiszittered, hogy mikor van otthon, nem a te dolgod.

II. Nem vetted ki az ő szobáját.

III. Nyilván nem vitte el mindenét arra a pár hónapra, a ruhái egy része, személyes tárgyai stb. ott vannak a szobájában.

Ezen felül a leírásodból nem világos, hogy mennyi időre utazott el, ha csak 1-2 hét vagy egy hónap, akkor teljesen érthető minden a részéről. Ha több hónapról van szó főleg, ha félévnél is többről, akkor kérdés, hogy felvetetted-e, hogy több pénzért cserébe, amíg nincs otthon, addig kibérelnéd a másik szobát is(jelentsen a több pénz bármit, akár csak a rezsi teljes egészét arra az időszakra, vagy a jelenlegi bérleti díj 2-3 szorosát).


Akkor lenne egyedül nem fair, ha azt mondaná, hogy 2 hétig nem lesz otthon akármi miatt, úgyhogy most rezsi 50%-a helyett a rezsi 75%-át fizesd erre a hónapra.

2020. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen jogos, ugyanis én sem örülnék ha valaki más beköltözne a szobámba amíg én külföldön dolgozom. Főleg ha én vagyok a főbérlő. Oszd meg a te szobádat a vendégeiddel.
2020. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem takarodsz szépen te haza anyucihoz, kedvesem?

Amúgy anyád fizetné a bérleti díjat a lakótársad lakrészére? A kis szart amúgy te vetted ki, nem ő adta ki erőszakkal. Idióta.

2020. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meghívsz valakit egy sörre, akkor jogosnak találnád, ha veled akarná kifizettetni az egész heti vacsoráját???
2020. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már, napi kamu sztori.
2020. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Akkor amíg anyukád amúgy sincs otthon, én majd lakok nálatok addig.
2020. jan. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Napi provokáció.

Most a gonosz bérbeadó van terítéken.

A héten majd jönnek újra a: "soha nem lesz már saját lakásom ebben a szar országban?", "mikor pukkan már ki az ingatlan lufi?" "miért kelül 80 millióba egy 30m²-es lyuk vidéken?" stb. stb. kérdések.

2020. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!