Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit ajánlototk hova költözzek?

Mit ajánlototk hova költözzek?

Figyelt kérdés
eddig is bp.-n laktam a 11 be viszont most így a 18. szülinapom előtt 1 héttel függetlenedni akarok. szempontként: vakmerő lány vok aki nappal bármerre megy (14 évesen bejártam egyedül a x. kertületet) és nem akarom h betörjenek vmint hogy mondjuk ha aluljáróban kell este sétálnom akkor nyugodtan elő mertjem venni az iphone 7-emet és ami még nagyoooon fontos h ne legyen messze mindentől tehát a 17 meg ilyenek ki vannak zárva. amikor azt mondom h vakmerő vagyok abban nem az van benne h öngyilkos hajlamú tehát hős utca bihari utca és az egyeb ilyen ótvar környékek kizárva légysz i gyors válaszok!
2020. febr. 2. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szüleiddel laksz a XI.-ben? Ha függetlenedni akarsz, költözz el tőlük, de maradj a XI.- XII.- XXII.-ben (pl. Gazdagrét).
2020. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen anyámml lakom de egyszerűen unom a nyugit tudom h most valszeg hülyének nézel de soha semmi érdekes nem is történik itt budán max kelenföldön de ott is csak éjfélig mert utánna nem jár a metró szal. én meg adrenalinra vágyom meg ilyenek mivel "jó" környezetben nőttem fel és végignézetem h mások pl hős utcában hogy élnek és én magamnak nem azt akarom csak vmi izgalmat meg annyi pénzem nincs h gazdagréten legyen albim.



am azt még hozzáteszem h kb 50 kgs vagyok és 160 cm tehát az ilyen nagyon para környéket de mondjuk egy ecseri út határ út havanna lakótelepnél egy kicsit mehet durvább

2020. febr. 2. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a BME körül te nem találsz magadnak szórakozási lehetőséget? (Bár az írásképed alapján nem egyetemisták között kellene mozognod)

Nem akarlak elkeseríteni, de akkor irány a bulinegyed vagy Vegas

2020. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

és hogyan fogod finanszírozni a külön lakást?

A bulinegyedben kínálod bájaidat, vgy hogy?

2020. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez troll kérdés, ugye?
2020. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Hortobágyra...
2020. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

hűha, bejártad kőbányát, az igen, ilyen vakmerő dolgot még senki nem csinált életében :'DDD...


Kérdésed alapján te még mindig 14 éves szinten vagy.


Miért kell ahhoz elköltöznöd, járj amerra akarsz, azt menj haza aludni ha már fáradt vagy.

2020. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem maradj otthon mert nem kell messzire menni mert bemész a kocsmába ott beszolsz valakinek és meg lesz oldva ...xdxdxd kar törés...

Vagy tüzóltóság mellé mesz 1 órába megy a ninóóó ninóóózás na tessék xdxd

2020. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!