Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Győrben hol találok olyan...

Győrben hol találok olyan albérletet, ahova várandós kismama is költözhet?

Figyelt kérdés

Másfél, 2 szobás albérletre lenne szükségünk, de azt vettem észre hogy a gyermektelen pároknak előbb kiadják. Max. 100.000-ig jöhetne szóba, de jobb lenne ilyen 80-95ért. A babavárót és lakáshitelt fel akarjuk venni, de tudom, hogy min.1 évig ott kell lenni albérletbe, mert úgy szól a szerződés. Közben törleszteni is kell a hitelt ugye. Házasság után én viszont nem szeretnék párom szüleihez költözni és szülni, ezért sürget nagyon az idő.

Hol tudnék találni megbízható tulajdonost, akinél nem kell majd félni, hogy kirak kisbabával minket és engedi hogy oda szülessen? Marcalváros, Adyváros, Nádorváros, Szabadhegy lenne a legjobb.


2020. febr. 5. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hűha. Ne te intézd, babáról egy szót se!
2020. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehol, mert terhes nőt nem lehet kirakni semmilyen indokkal.
2020. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van albérletem én sem adnám ki neked, üzleti okokból, mivel ha nem fizetsz akkor nem tudlak kirakni!
2020. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!