Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Építkezés a szomszédban?

Építkezés a szomszédban?

Figyelt kérdés
Találtam egy nagyon szépen berendezett, jó helyem lévő albérletet, viszont egy baj lenne vele, amiért hezitálok rajta. A szemben lévő oldalon egy irodaházat kezdtek el felhúzni. Kb. az első emeletnél járnak építésileg, szóval még nem mostanában lesz a vége. Szerintetek érdemes így bérelni? Nem hiszem hogy túl csendes egy építkezés...
2020. febr. 14. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Napközben otthon vagy?

Hétvégén meg nem szokás építkezni, így akkor nincs gond. Jó időben inkább a por zavaró.

2020. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem, ha te is emberi időben dolgozol, mondjuk 7-7-tól délután 4-5-ig, akkor nem is fogod látni vagy hallani. A munkásbrigádok ott biztos nem dolgoznak hétvégén. Rosszabbul járnál, ha civil ember újítaná a házát saját kezűleg munka mellett, tehát csak estefelé meg hétvégén érne rá, mikor te pihennél.
2020. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Itt akarod leélni az életed ? Akkor megérteném az aggódásod.De mint albérlőnek semmi beleszólásod,az az közöd

mi történik itt..

2020. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kivenném úgy is dolgoznék, ablak becsuk.

Esetleg a por lehet zavaró ha olyan közel van...de te döntésed

2020. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Max akkor vacilálnék, ha árnyékba borítaná a házat.
2020. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Aki azt mondja, hogy nem gáz, az még sosem lakott építkezés mellett. Hétköznap este nyolckor is nyomják, szombaton és vasárnap is egész nap nyomják, panasztétel esetén meg közlik, hogy kaptak rá plusz engedélyt.

Legalábbis nálunk ez van. Egy pokol azóta az élet.

2020. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Akkor az építkezésre való tekintettel nem köt határozott idejű szerződést és ha nem fogja bírni elköltözik.

A puding próbája az evés!

2020. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Menj ki hézkönap akár több időpontban, hogy lásd mivel jár az építkezés, mennyire lesz zavaró szerinted.

Amúgy én inkább hanyagolnám, a franc se akarj azt a port, meg hangzavart.

2020. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!