Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Albérlet

A kérdés

Építkezés a szomszédban?

Találtam egy nagyon szépen berendezett, jó helyem lévő albérletet, viszont egy baj lenne vele, amiért hezitálok rajta. A szemben lévő oldalon egy irodaházat kezdtek el felhúzni. Kb. az első emeletnél járnak építésileg, szóval még nem mostanában lesz a vége. Szerintetek érdemes így bérelni? Nem hiszem hogy túl csendes egy építkezés...

febr. 14. 09:40  Privát üzenet  

A válaszok

Napközben otthon vagy?

Hétvégén meg nem szokás építkezni, így akkor nincs gond. Jó időben inkább a por zavaró.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 14. 12:23 Privát üzenet
Figyelj, szerintem, ha te is emberi időben dolgozol, mondjuk 7-7-tól délután 4-5-ig, akkor nem is fogod látni vagy hallani. A munkásbrigádok ott biztos nem dolgoznak hétvégén. Rosszabbul járnál, ha civil ember újítaná a házát saját kezűleg munka mellett, tehát csak estefelé meg hétvégén érne rá, mikor te pihennél.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 14. 14:16 Privát üzenet

Itt akarod leélni az életed ? Akkor megérteném az aggódásod.De mint albérlőnek semmi beleszólásod,az az közöd

mi történik itt..

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 14. 15:57 Privát üzenet

Én kivenném úgy is dolgoznék, ablak becsuk.

Esetleg a por lehet zavaró ha olyan közel van...de te döntésed

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 4/5Időpont febr. 14. 19:30 Privát üzenet
Max akkor vacilálnék, ha árnyékba borítaná a házat.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 15. 15:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek, ha a szomszédban állandó a gyerekbőgés?
Szomszédban építkezés, darabolási kőport nem kell elszívniuk?
Mennyi idő alatt vehető észre ha a szomszédban kufirclak működik, te örülnél neki ha ilyenek laknának a szomszédodban?
Építkezés a szomszédban, ti hogyan viseltétek?
Lakásfelújítás a szomszédban - Emiatt szerződés felmondása?
Ezt megtehetem albérletben?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Albérlet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!