Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bérlőként szereltethetek fel...

Bérlőként szereltethetek fel ablakrácsot?

Figyelt kérdés
Földszinten lakom, hosszabb távra terveznék.

2020. márc. 17. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyeztesd a tulajjal, ne az ő tudta nélkül csináld.

Egyébként én kértem, amikor szintén földszinti lakást béreltem, és a tulaj csináltatta meg és fizette is.

2020. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én lépcsőházi ajtó feletti üveg ablakra rakattam rácsot, a tulajjal egyeztetve természetesen.
2020. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mért tőlünk kérded?

Mért nem a tulajdonostól? Az ő lakása...

2020. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a tulajdonos tudta nélkül gondoltam! Inkább a jogi hátterére voltam kíváncsi.
2020. márc. 17. 22:25
 5/12 anonim ***** válasza:

Mivel az ingatlant ablakrács nélkül vetted bérleménybe, így utólag a tulajdonost már nem kötelezheted arra, hogy az ő pénzből finanszírozza ezt neked.

Nyilván ha te akarod saját pénzedből csináltatni, akkor egyeztetsz a tulajjal, és ha áldását adja rá akkor mehet is.

2020. márc. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Tisztában vagy azzal, hogy mennyibe kerül egy rács felrakással együtt?
2020. márc. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindent leírtak előttem, én csak egy gyakorlati tanácsot adnék. Újabban egyre több helyen látom a belső, nyitható, vagy leemelhető rácsot, ami nagyon hasznos mondjuk egy tűz esetén.
2020. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megtekintett állapotban vetted bérbe, tudtad milyen a lakás állapota és adottsága. Ennyi erővel lehetne nagyobb hűtőt is kérni utólag :D . Saját pénzből talán ha a tulaj meg engedi.
2020. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megbeszéled a tulajjal, hogy engedi-e. Én szúnyoghálókat raktam fel minden ablakra, természetesen saját költségen (ami csak az anyagár volt, mert magam szereltem fel).
2020. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jól van ne ragozzátok már túl! Egyrészt senki az ég világon nem mondta, hogy az ő tudta nélkül akarnám! Senkit nem akartam kötelezni semmire, mégis miről beszéltek! Igen tisztában vagyok vele, egyébként kinek mi köze hozzá, hogy mire mennyi pénzem van! Senki nem kért semmit, te idióta! Pusztán az elméleti hátterére lettem volna kíváncsi, hogy esetleg valaki hosszabb távú bérlés esetén bérlőként beszélt-e erről a tulajdonossal, csináltak-e ilyet, mik a a tapasztalatok! Nem kérek több választ!
2020. márc. 18. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!