Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy mondjam meg a lány...

Hogy mondjam meg a lány lakótársamnak illedelmesen, hogy borzasztó büdöset kaká*l?

Figyelt kérdés

Együtt lakok egy friss diplomás lánnyal, teljesen kulturált, ad magára, dolgozik. Ő korábban megy melóba, mint én. Mikor én kelek már rég oda van, viszont mindig én követem a wc/fürdőbe és olyan büdös van, mindig utána, hogy hihetetlen. Már vettem direkt fújós spray-t is, a wc-ben is van de az nem dob annyit, a sprayt pedig nem használja. Teljesen kiábrándító, hogy lány létére mit zabálhat, hogy ilyeneket nyom a wc-be reggelente, viszont jó volna nem kaka aromával a számban fogat mosni.


Hogy lehet ezt egy nőnek bántás nélkül beadni, hogy legyen szíves és használja már az illatosítót?!


26/F



2020. márc. 23. 20:01
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
62%

Te tényleg nem vagy normális! Mindenki büdöset szarik! Eddig egy kő alatt laktál, vagy mi? Esetleg csillámpónik között éltél?

A spray-k semmit sem érnek. Állítólag a füstölők eltüntetik a büdösséget. (Én azt jobban utálom, mint a szarszagot, de hátha másnál beválik)

2020. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
32%
tesó, én baromira nem mennék bele ebbe, mert ha megsérted vagy ilyesmi, simán az lehet belőle, hogy te figyeled őt wc-zés közben, zaklatod, vagy ilyesmi. kicsinálnak, bármit meg tudnak tenni tesó, költözz el, húzz el minél gyorsabban ez egy veszett játék innentől
2020. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Remélhetően van wc kefe a klozet mellett. Többnyire az szokott folyamatosan bűzleni a szálakon maradt anyag miatt. Ha kefélés után kb. 1 evőkanál hipót önt valaki a lapos öblítésű fajanszba, akkor az ott levő kevés vízben megforgatja a kefét, biztonságképpen végigkeféli a perem alatti részeket majd öblít és az öblítővízzel végig mossa kefét is, akkor a szag megszűnik. Sajnos ezt minden alkalommal el kell játszani. A punciszaggal keveredett dezodor szagnak van a legborzasztóbb "illata".
2020. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Aztán mikor ő szól majd be, neked fog feljebb állni, hogy “hát mindenki büdöset sz rik, mit pezsegsz 🤷‍♀️“...

Nem tudom, minek kell kiemelni, hogy diplomás meg szép stb, az analfabéta csúnya nő is ürít meg ő is, és senkié sem rózsaillatú, tök mindegy, mit eszik. Sőt, szólj bele még az étkezésébe is, hogy “bocs, de ne add már meg ezt meg azt, mert olyan büdöset sz rsz tőle”.

Megoldások:

1. Kinyittatod vele az ablakot (lehetőleg akkor meg ne a hidegen/melegen akadj ki)

2. Beszereztek egy elszívót

3. Sz.rasd máshova


A spray nem mellesleg szellőztetés nélkül csak annyit ér, hogy kb levegőt nem kapni tőle, kis mennyiségben meg ugyanúgy büdös van.

2020. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

*ne edd meg

Bocsi

2020. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd csak bele a szemébe! Értékelni fogja az őszinteségedet😄
2020. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
26 éves létedre ez probléma? Költözz el, élj egyedül. Nyomi vagy. Nagyon tré.
2020. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 hollófernyiges ***** válasza:
92%
Mondd meg neki szép udvariasan, ő meg a fejéhez kap és ezentúl szegfűillatút fog.
2020. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél ilyesmit:

[link]

2020. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

Amatőr...


Sportol a csaj? Szed ilyen fehérje vackokat? Gyúr?


Én sok sportoló csajjal jártam/éltem, így erre tippelek.


Sajnos ezzel jár, ha az ember fitness cicát tart.

2020. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!