Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nem féltek, hogy szex közben...

Nem féltek, hogy szex közben leszakad a galéria?

Figyelt kérdés

Sok galériás albérletet látok, de nem tudom elképzelni, hogy egy kemény menetet kibírna, láttam olyat is ami alatt nincs is tartó oszlop.


Tapasztalat? Plusz egy csajnak mennyire imponáló, hogy fel kell másznia egy létrán alvás előtt?



2020. márc. 25. 20:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Pesten jóval olcsóbbak a galériás lakások, ezért nézegetem őket, de még nem laktam (dugtam) ilyenben.
2020. márc. 25. 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Felül a gyerek alszik,ha alszik.
2020. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen szórakozol, annyira komolytalan a kérdésed!

Ezek szerint te minden aktus után veszel egy új ágyat, mert egy galéria azért komolyabb szerkezet, mint egy ágy.

De játsszunk el a gondolattal!

Ha olyan szexet produkálsz, hogy egy galéria leszakadhat tőle, akkor ajánlanám neked, hogy ne a galérián add elő, hanem a földön, kivéve, ha attól nem tartasz, hogy leszakad az emelet, az állatias viaskodás közepette.

De neked a legbiztonságosabb lenne egy földszintes lakásban a földön, abból is csak olyan, aminek nincs pincéje!

Remélem tudtam segíteni!

2020. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az emelet is leszakad akkor?

Ugyanolyan teherbírása van a galériának is.

2020. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak nem oda tervezel egy swinger-klubot...
2020. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!