Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Önkormányzati lakásban az...

Patakirebi kérdése:

Önkormányzati lakásban az Önkormányzatnak vagy a bérlőnek a feladata az erkélyre felszereltetni galambok elleni védőhálót?

Figyelt kérdés
Már az őrületbe kergetnek a hajnali 5 órától kezdődő hangjukkal és odapiszkításukkal, így muszáj volna felszereltetni, de gondolom van ára annak, hogy kijöjjön valaki és megcsinálja. Mit gondoltok?

2020. márc. 31. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzat ezzel nem foglakozik, magadnak kell megoldani. Ha ügyes vagy, meg tudod csinálni, ha nem, szakember megcsinálja - legalább 40 ezerért..., már ha most találsz erre egyáltalán valakit.
2020. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sem a feladata. Ha téged zavarnak a galambok akkor neked kell megoldanod.
2020. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezért ne várj az önkormányzatra. Ez tényleg nem az önkormányzat feladata. Szereltesd fel, vagy szereld fel magad. (Off: nekem kicsit abszurd, hogy az önkormányzati lakások bérlőinek jó része MINDENT az önkormányzattól vár el. Kedvezményesen lakást kapnak, de utána ki nem festenék a lakást, vagy a legkisebb munkát nem végeznék el a lakáson, mert az az "önkormányzat feladata")
2020. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Szólj és összedobjuk neked a madárháló árát is.

Hiszen az ingyen megkapott önkormányzati lakásod is a mi -adófizetői- pénzeinkből épült.

2020. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Ezért néz ki ilyen szarul Budapest, és az összes nagyváros, mert a lakók szartak mindenre, mondván hogy nem az övék, csinálja meg az önkormányzat...

Vettem egy lakást, amit a benne élő lakók vettek az önkormányzattól 1 millió forintért, havi 500! Ft-os törlesztő részlettel...

Kiárulták az országot bagóért, és ezek egy kib.aszott hálót nem képesek maguknak felszerelni..

2020. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Oldja meg az,akinek ez problémát jelent.
2020. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Függessz ki egy, a sólyomalkatúak röpképét imitáló kartonlapot.
2020. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
A segged alá tolnak majdnem ingyen egy lakást és egy kib..szott hálót nem tudsz magad felrakni?
2020. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem volt ingyen, sőt. Közel akkora összeg a lakbér, mint egy albérleté. És kifizetném a szükséges eszközöket, de sajnos én nem tudok kiàllni a nyolcadikra felszerelni.... Bíztam abban, hogy a felszereléshez küldenek némi segítséget, hogy ne zuhanjon le hozzà nem értő...A lakàsok megóvàsa közös érdek! Ami itt folyik, az elvoselhetetlen. Galambürülek mindenütt, szeméthalom, az önkormanyzat eddog egy gyufaszàlat nem tett keresztbe, így nem vàrok tőlük semmit, csak ebben szerettem volna, ha segítségemre vannak, mert az őrület hatàràn vagyunk. Aki ismeri a helyzetet, tudja...
2020. ápr. 3. 22:24
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, de gondolj bele, nem csak a te egyetlen lakásodról van szó. Mivel azt írod, a 8. emeleten laksz, így gondolom minimum 80 lakásról van szó, és csak ez csak egy ház... Nincs olyan önkormányzat, amely minden bérbe adott lakás "behálózását" magára vállalná, egyéni igényekre sincsenek felkészülve. Ezt magadnak kell megoldanod, tudom, nem olcsó (nekem 6 éve került közel 50 ezerbe), de ez ügyben mástól nem várhatsz segítséget.
2020. ápr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!