Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szóval ezek után nem lesz már...

Szóval ezek után nem lesz már akkora arcuk a bérbeadóknak?

Figyelt kérdés

Általában a bérbeadói mentalitást itthon az arrogancia, adócsalás, előnytelen, sokszor törvénytelen szerződések, az 'így kidobom úgy kidobom'- mentalitás jellemezte (tisztelet a kivételnek). A bérlők a sok külföldi/egyetemista miatt ki voltak szolgáltatva és kénytelenek voltak rábólintani az irreálisan magas bérleti díjakra, mert a tulajdonosok gátlástalanul visszaéltek a helyzettel. Nem tudom, ki hogy van vele, én örülök, hogy most egy pillanat alatt az egész a feje tetejére áll és örülhetnek, ha őket választjuk. Egyre több olyan hirdetést látni, ahol nem száraz felsorolás van, hanem mézemázas, kedves szavakkal csábítják a maradék bérlőt, és most meg ez:

[link]


2020. ápr. 3. 15:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
51%
Szóval nem lesz akkora.
2020. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
91%

Minden csoda 3 napig tart.

Egyébként meg vegyél magadnak ingatlant, és akkor nem kell a gonosz adócsalókkal foglalkoznom.

2020. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
62%

Majd kommentelem újra ezt a kérdést augusztusban :D

Megkérdezem akkor hogy áll a szád. ;)

2020. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
89%
Vegyél ingatlant és majd megtapasztalod mennyi gond van a kedves bérlőkkel... Utána majd másképp teszed fel ezt a kérdést :D
2020. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
37%

Aki csak az indexről tájékozódik az megérdemli a sorsát.

Én is kiszorultam a piacról az arab olajsejkek miatt egy limitált Ferrari licitjén, mégsem mondok rájuk csúnyákat :) és a mai helyzet miatt sem hiszem hogy az Agnelli család holnaptól nálam fog kilincselni hogy vegyek egyet olcsóbban :)

2020. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
20%
Dehogy fogod őket választani. Néhány hónap múlva diszkontáron fogod tőlük megvenni a bedőlt erbíenbís lakásaikat. Aztán mehetnek vissza a balettba ugrálni.
2020. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
3: te is a Holdon élsz, ha azt hiszed, augusztusban vagy akár 2020-ban visszajön a jó világ.
2020. ápr. 3. 17:09
 8/65 anonim ***** válasza:
28%
Te vagy eltévedve kérdező! Mint írtam, majd augusztusban megbeszéljük! :))
2020. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy te ennyire a jövőbe látszi, hogy hónapra tudod, pontosan mikor ér véget ez az egész a következményeivel együtt. :)) Rendben, beszéljünk, de addigra te már hazaköltözöl anyádékhoz.
2020. ápr. 3. 17:17
 10/65 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy az ilyen rosszindulatú, kárörvendő valamik mint a kérdező, várnák el az ingatlantulajdonosoktól az ingyen lakhatást vagy a kedvezményes bérleti díjat a járvány miatt! Na tudod mikor! S remélem sok bérbeadónak ennél több esze van, nem dől be az éhenkórászok siralmaiknak!
2020. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!