Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Valaki tud Egerben kiadó...

Valaki tud Egerben kiadó szobát diáknak?

Figyelt kérdés

Esti érettségin leszek, dolgozni nyilván fogok mellette. De hogy egyedül kivegyek egy albit az drága lenne. Ezért szeretnék kiadó szoba iránt érdeklődni.

Empatikus, kedves és csendes lány vagyok. Nincsenek luxus igényeim, csak annyi hogy a szoba mellett legyen egy jó internet elérés a házban/lakásban. Mert arra szükségem lesz.

Keresgéltem az interneten, de nem sokra mentem vele.

Hátha itt tud nekem valaki valamit ajánlani. 🤗


2020. ápr. 4. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rakás hirdetési oldal erre a célra.
2020. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keresel magad mellé lakótársat vagy lakótársakat és máris ki tudtok venni többszobás lakást! Mások is így csinálják.

Csak arra kell figyelni, hogy mindenki külön szerződjön a tulajjal, ne egy valakit terheljen a felelősség.

Megjegyzem, te is adhatsz fel hirdetést, akkor te válogathatsz, hogy ki a szimpatikus.

Jófogás, "lakótársat keresek"

2020. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!