Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha egyedül vennék ki egy...

Ha egyedül vennék ki egy albérletet mennyi pénzem maradna?

Figyelt kérdés
kb 200e keresek és az albérleti díj lenne 100e

2020. ápr. 16. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos erre nem lehet jó választ adni, mert nem tudjuk hogy milyen kiadásaid vannak és mikre költenél.


A 100 ezer forintos bérleti díjban benne van már a rezsi is, vagy a rezsi ezen felül fizetendő?


Budapesten laksz vagy vidéken? Van autód vagy bicikliznél/tömegközlekednél?

Kell rendszeresen gyógyszert szedned? Van-e hobbid?

Áruhitel, szabadfelhasználású hitelt kell törlesztened?


Sajnos konkrétumok nélkül csak vaktába lövöldöznénk, így nem lehet tanácsot adni.


Kajára biztos elmenne minimum 30 ezer egy hónapban, rezsi kb 25 ezer (télen több, nyáron kevesebb), néha kell ruha, néha kell szórakozni, találkozni ismerősökkel is.

Ha van autód, akkor azt tankolni kell, ha nincs, akkor BKV bérlet (ez Pesten 10 ezer/hó).


Egész lakást veszel ki vagy csak szobát? Én ekkora fizetésből még csak szobát bérelnék, az rezsivel együtt sem kerülne 100 ezerbe/hó. (bár ez erősen függ a környéktől, várostól és attól, hogy hány lakótársad lenne).

2020. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kajára harmincezer az akkor van, ha nagyon megvonsz magadtól mindent. Nekem egyetlen káros szenvedélyem van, a kóla, csak az 9-10 ezer forint nálam havonta. Tehát az a harminc az inkább ötven. Én kajára olyan 45 ezret költök egy hónapban, cserébe viszont szart eszem, tehát mirelitet, konzerveket, félkész vagy készételeket, májkrémet, párizsit, stb.
2020. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
azért is írtam, hogy MINIMUM 30 ezer. Mondjuk nők kevesebbet esznek, mint a férfiak. Függ attól is, hogy mennyire vagy igényes élelmiszer terén. Ha valaki avokádó toast-ot akar reggelizni mindennap, annak 2x30 ezer is kevés.
2020. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem sok még akkor sem hat nem élsz nagy lábon :(
2020. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gatyád is rámenne, a helyedben nem választanám ezt az utat. Félretétel szinte semmi, ha összehúzod a nadrágszíjat, akkor is csak egy-két tizest tudnál félretenni. Ha van lehetőséged, küszöböld ki az albérletet, amely egyébként is kényszermegoldás lenne.
2020. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!