Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Külföldre költözés apróbb...

Külföldre költözés apróbb részletei?

Figyelt kérdés

Gondolom nem annyiból áll a történet, hogy egy zsák ruha, laptop, pénz és megvan minden.


Az apróbb dolgok, pl paplan, evőeszközök, ágynemű, vasaló stb. Az ilyet mindenki megveszi újból kint?



2020. ápr. 23. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kocsival mész, akkor még a kecskét is viheted ....
2020. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapesetben csak minimális mennyiséget célszerü vinni, mert amíg nincs fix lakás meg esetleg többször kell költözni, addig nem elönyös, ha sok cuccod van.

Emellett ilyesmiket, amiket felsorolrál, mindenhol lehet venni és általában jobb minöségre is, mint amit vinnél magaddal.

2020. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először ne vigyed a kacatjaidat, csak pár ruhát max. Legalábbis én így csináltam. Ott hagytam anyám lakásába mindent dobozokban, majd pár hónap múlva amikor tudtam már nem fogok mozogni kiküldettem vele egy csomagszallítóval minden ottmaradt holmimat. Amikor meg megkaptam őket fogtam a fejemet, hogy mi ez a sok hülyeség itt is meg tudom venni minek nem dobtam meg ki otthon...
2020. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!