Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol tudok hozzám illő lakótárs...

Hol tudok hozzám illő lakótársat találni? 19/L

Figyelt kérdés

Úgy néz ki hogy a párommal szét költözünk. Viszont nem szeretnék a helyére beteges, rendetlen, idősebb, bulizós embereket találni. Kettő szoba van a házba és én lány lakótársat szeretnék találni, aki hasonló hozzám, és jó barátnők lehetnénk.

Már próbálkoztam jófogáson is, de ilyen 40 körüli nők/férfiak hívnak, amihez nincs sok kedvem.. szerintetek milyen platformon lehet fiatal lány lakótársat találni?

Egyébként Budapestre keresnék, ha ez számít valamit. Anotalk nagyon elvetemült ötlet pl?Oda csak leszbikusok járnak fel nőkkel beszélgetni?



2020. máj. 21. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Face? Pl albérlet Budapest csoport van vagy 10. Ott mindjárt tudod csekkolni ki ír, aki bármi miatt képek alapján nem szimpi, azt tudod is hagyni. Itt is nyilván ezer ember lesz aki bepróbálkozik hogy “gyerekkel lehet a feléből mennyit engedsz SOS” de jobban tudod talán szűrni az embereket
2020. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Várd ki amíg az egyetemisták elkezdik kétségbeesetten keresni az albit még 2 honap.
2020. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
96%
Bárki barmit mondhat, lakva ismerszik meg a másik.. Ha nem ismered 10 eve kb napi szinten, akkor zsákbamacska lesz mindenképpen. Láttam mar rá példát, hogy rendszeretőnek mondta magát valaki és kb disznóólban élt lány létére. Én sem vagyok szent, de pasi vagyok és nem lakótárssal lakok...
2020. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rentigo nevű oldalt ajánlom :)
2020. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Erre sajnos az a legjobb válaszom, hogy keress az ismerőseid közül, minden más csak zsákbamacska lesz.

Esetleg írd bele a hirdetésbe, hogy te mindenképpen 18-25 év közötti tanuló (?) lányt keresel, aztán kész. Talán a tanuló résszel kizárod a cigókat is...

2020. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsőre én is ismerősi körben próbálkoznék. Akár a Facebookra is kiírhatod, hogy lakótársat keresel, ilyen-olyan paraméterekkel, hogy elsősorban ismerősi körből szeretnél, és hátha pont ráakadsz valakire, aki meg lakást keres. :)


Egyébként a Rentingo még egy olyan oldal, ahol elég részletesen tudsz lakótársat keresni, ha a Fb nem válik be, egy próbát megér.

2020. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!