Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A Debreceni Egyetem nyíregyház...

A Debreceni Egyetem nyíregyházi kollégiumáról valamint a Nyíregyházi Campus kollégiumról véleményt kérhetnék?

Figyelt kérdés
Szeptembertől Nyíregyházán fogok tanulni és érdekelne a kollégiumról pár vélemény. Köszönöm a válaszokat előre is :)

2020. jún. 23. 13:36
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én, mint a Nyíregyházi Egyetem volt hallgatója szeretnék beszálmolni róla. A nyiregyházi campus 4 épületből áll. Az első 3 épületben páros szobák vannak, tehát ketten laktok egy szobában közös zuhanyzóval viszont a mosdót és a konyha helyiséget közösen használja egy-egy szint. A 4. épületben lehetőség van apartmanokban lakni (nem tudom, hogy ezt, mint a debreceni egyetem hallgatója igényelheted-e), ami kettő páros szobából áll, tehát 4-en laktok egy apartmanban. Itt 4 ember használja a mosdót és a zuhanyzót, ami az apartmanon belül található. Én a 4. épületben laktam 4 évig, havi 16.000Ft-ért, hozzáteszem államilag támogatott képzésen voltam (ez is számít a díjazáskor). Az első 2 épületben heti szinten bulik vannak, dübörgő zenével, piaszaggal, ordibálással, ami nekem kissé gettóssá tette a helyet,persze én nyugi kedvelő vagyok, nekem fontos a csend. Döntsd el, hogy te hová szeretnél menni!☺️ Nem vagyunk egyformák. Ha bármi kérdésed lenne még, nyugodtan írhatsz privát üzenetben!
2020. júl. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!