Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyetemre megyek jövőre,...

Egyetemre megyek jövőre, olyan albérletet akarok, ami 1 szoba, konyha, fürdőszoba. Mennyibe kerülhet egy ilyen, pl Pesten, Debrecenben? Elsőéves egyetemistaként megérné egy ilyet kivenni?

Figyelt kérdés

Mindenképp egyedül szeretnék élni, esetleg egy barátom jönne velem és akkor úgy ketten, de azt semmiképp sem akarom, hogy pl egy szobát/ágyat béreljek. Nézegettem az árakat, de főleg 2-3 szobás hirdetéseket találok 150-200ezres kategóriában (a legtöbb nem is ér annyit szerintem, de ez az én véleményem).

Egy olyan albérlet, amit fent írtam, mennyibe kerülhet nagyjából? Van egyáltalán ilyen?


2020. jún. 30. 12:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
120 plusz rezsi, 40 nm, háló, nappali és konyha egy légtérben, fürdő káddal, légkondi, nagy erkély. Liftes ház, egyedi kp fűtéssel. Márton utca Üllői felőli része.
2020. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!