Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi a titka annak, hogy sikeres...

Mi a titka annak, hogy sikeresen lecsapjunk egy korrekt pesti albira?

Figyelt kérdés

Hol keresgéljek? Melyik weblapokon? Megtekintés előtt hàny nappal órával érdemes hívni a tulajt, ingatlanost?

Egyébként 3 tanuló ember vagyunk, és egy 3 különnyíló szobás albit szeretnénk kivenni, kaucióra megvan a pénz, tisztességesek, jól kereső fiatalok vagyunk, egy szóval: ideális albérlők. Légyszi adjatok pár tippet albi"vadászat" hoz

Köszi:D

Ja és fontos infó: albikeresésre csak egy napot tudunk szánni mert mindhàrman vidékiek vagyunk



2020. júl. 25. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Pl. itt.

Én nem hirdetem.:)

Adj fel hirdetést, hogy megtaláljanak a tulajok.

Nekem nincs 3szobás különben.

2020. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Facebook csoportokban, ingatlan.com, alberlet.hu, jofogas.hu. Adj fel facebook-on te is hirdetéseket, lefixálod a haverokkal melyik nap mennétek nézegetni, s elkezdesz telefonálni a nektek tetsző hirdetésekre, hogy érdekel, s x napon tudtok elmenni megnézni.
2020. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

[link]


[link]


[link]


Linkeltem pár pörgős albi csoportot.

2020. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Sikerült kettő ugyanolyat beraknom :) Bocsi! Ez egy új csoport:


[link]

2020. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A titka az, hogy ne csak egy napot szánj rá.

Lehet, hogy egy nap alatt is sikerülni fog, de ha nem, akkor magatokat okoljátok... Nem volt annyira fontos, időt szakíts rá.

Facebook csoportok, hirdetési portálok, stb. Naponta nézd! Állítsd be a hirdetés figyelőket is, hogy kapjál üzenetet, ha olyan ingatlant hirdetnek meg, ami titeket érdekel.

Lehet, hogy ennek semmi értelme, mert úgyse lesz rá időtök, amikor a hirdetés felbukkan az oldalukon, nem fogtok ráérni.

Az ilyen lustákat húzzák le a hirdetés kezelők.

Fáradj majd be a Balaton utcai irodájukba, akkor amikor neked jó és fizess nekik 10eFt-ot amiért kapsz majd egy kamu listát.

Tehát már szakosodott vállalkozás van a lusta lakáskeresőkre.

2020. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!