Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 18 év alatt lehet albérletetem?

18 év alatt lehet albérletetem?

Figyelt kérdés

18 év alatt lehet albérletetem anélkül hogy szüleimnek alákéne irnia akármit is?

(ezt csak elméletben kérdezem)



2020. júl. 27. 21:10
 1/6 anonim válasza:
51%

Xdd sok embernek meg 30 evesen is alig futja ra.


Egyebkent nem lehet, en ugy tudom. Legalabbis 4 eve egy ismerosom kivett akkor 17 volt es haverjaval kozos volt es a haverja anyja irta ala, ugyan ilyen szandekok miatt, h a masike nem akarta ezt.

2020. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet 18 év alatt. Ugyanis szerződéseket csak 18 évét betöltött személy köthet. Fiatalkorú nem köthet szerződést. Az albérlet bérlése is szerződéskötéssel jár,
2020. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha van elég pénzed, és kifizetsz egy évet előre, akkor miért ne lehetne?
2020. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

4-nek.

Hiába van sok pénze, szerződést csak felnőtt ember köthet. Fiatalkorú nem köthet szerződést, és ha bárki is kötne vele, az a szerződés nem ér semmit, sőt mindketten csúnyán belebuknak. Vannak törvények amiket be kell tartani.

Ha nem így lenne, akkor egy 5 éves is köthetne szerződést ha sok pénze lenne.

2020. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%

Az ne zavarjon hogy az alberletek jo nagy szazaleka szerzodes nelkul van kiadva.

De kiskorúnak nem fogja épeszű tulaj kiadni, akkor sem ha leteszi egy evi bert egyszerre az asztalra.

2020. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!