Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kelenföldön van olcsó kiadó...

Kelenföldön van olcsó kiadó szoba diák számára?

Figyelt kérdés
Kiadó szobát keresek 20 éves, lány diák számára Kelenföldön (vagy közelében), valami nagyon olcsót. De ha van egy kisebb, pár negyzetméteres kis lakás, az is jó.

2020. aug. 27. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Biztos
2020. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az olcsó neked? Szobák 60-70 körül mennek+rezsi. Lakást nem nagyon látok 100+rezsi alatt. Ha ennél kisebb a kereted, javaslom, a szobát ne egyedül bérelje a diáklány, úgy olcsóbb.
2020. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eléggé szorít az idő, így nem hiszem hogy találok valakit akivel meg tudnám osztani a szobát. Kollégista szerettem volna lenni, de várólistára kerültem.

Diákhitelre is gondoltam, de mivel OKJ-s képzésről van szó (bár hivatalosan diáknak számítok), nem tudom, hogy vehetek-e fel.

2020. aug. 27. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne ragaszkodj ajhoz, hogy kelenfoldon élj, ott a negyes metro, vagy az 1-es villamos, szinte bárhonnan fél - 1ora alatt megközelítheteto. Pesten falan valamivel olcsóbbak a lakasarak.
2020. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Facebookon pörögnek a szobahirdetések. Nézz körül ott is. Vagy sikerült már azóta vmit találnod?
2020. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Találtam olyat ami jó, de innentől már csak pénz kérdése. Szóval, már csak valami munkát kellene találnom, amit tudok a suli mellett is csinálni.


Kelenföldhöz meg ragaszkodom, mert itt van a képzés amire járni fogok, Budapest többi részét meg nem nagyon ismerem.

2020. aug. 28. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:
A közelben lévő kínálatot is érdemes meg nézned. Egy kis utazás bele férhet simán :)
2020. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!