Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Az, hogy "szoba" kiadó, azt...

Az, hogy "szoba" kiadó, azt jelenti, hogy a többi szobában már van bérlő?

Figyelt kérdés

Gondolom a tulaj kiadta a 2 vagy három szobás lakását és szobánként adja ki. Esetleg egy szoba még üres.


Jól gondolom?


Most mennék másik albérletbe, de nem is nézegettem, semmi, mert most nem lehet találni albérletet, mert a sok diák kivette, kiveszi.



2020. szept. 8. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen, vagy lehet, hogy ő lakik ott.
2020. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg kiado lakas van nezegesd csak meg. Am meg ha nem irja h utolso kiado szova vagy ilyesmi addig semmi se biztos, ra kell kerdezni.
2020. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nehéz albérletet találni? Vagy, ha elmegyek és megnézem, rögtön azt kell mondani, hogy tetszik, kiveszem azonnal, sürgetni kell, hogy lássa rajtam a tulaj, hogy komoly bérlő lennék, mert ha nem, akkor még megmutatja több embernek és kiveszik előlem?
2020. szept. 8. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad sietni, ez egy komoly dontes. Rengingot is erdems megnezni meg ingatlan.comot
2020. szept. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy egy biztosan van.

Meg lehet kérdezni van e több is nem mindegy kik laknak ott.

Nézz meg néhányat és rájössz hányféle ember van...

Én azt mondtam mindig hogy megnézek még egyet/többet és visszajelzek ha bizonytalan voltam vagy tényleg volt még mit megnézni .

Ha viszont minden szempontból megfelel, akkor nem mászkálok tovább.

Az olyan, aki nyomás alatt tart hogy most dönts, mert még 96an jönnek megnézni, vagy két bérlő közt licitálást akar rendezni, az felejtős.(mármint nekem az volt)

2020. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A legbiztosabb, ha telefonon, aztán a helyszínen is rákérdezel.

Ha szerencséd van (és a többi szobában is lakik valaki), akkor akár találkozhattok is az előszobában, tehát megismered a valóságot.

2020. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen laknak akár a tulajdonos is. Érdeklődj kik laknak, milyen a közösség ott.
2020. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!