Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A tulajok miért főleg az...

A tulajok miért főleg az egyetemistákat részesítik előnyben a dolgozókkal szemben?

Figyelt kérdés
Mikor szerintem egy diákkal sokkal több gond lehet mint egy dolgozóval. Sok hirdetésnél látom hogy csak egyetemistákat keresnek, nagy ritkán fiatal dolgozót. Pedig egy dolgozó ember valószínüleg nem esik haza részegen hajnalban a hét több napján, nem hangoskodik éjjel és mivel dolgozik így a lakbért is biztosabban tudja fizetni. Miért keresnek megis szinte mindig diákokat a tulajdonosok?

2020. szept. 13. 10:45
 1/7 anonim válasza:
93%
Lehet hogy az egyetemistákat stabilabb bérlőnek gondolják, mert a család valószínűleg állja a költségeit, amíg tanul.
2020. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
én nem az egyetemistáknak adnám ki. mert ok nyáron elmennek
2020. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Az egyetemista elhúz pár év után. Nem fog gyereket vállalni, ami miatt nehezebb kirakni. Van mögötte egy biztos szülői háttér, ami fizetőképességet jelent. Nem hangoskodik éjjel, és nem esik haza részegen, akkor sem, ha naponta ötszázszor írjátok le a neten, hogy minden egyetemista ilyen.
2020. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
99%
Teljes lakásoknál nem látom, hogy az egyetemisták lennének a kiemelt célpont. Ahol egyetemistákat várnak ott általában szobánként van kiadva az albérlet, és egyetemista mellé csak jobb egy másik egyetemista.
2020. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Lehet egyetemistáknak nem kell szerződés, én 3 helyen laktam 5 áv alatt de egyszer sem volt szerződés irva kaukció volt mondjuk. Egyébként mi sosem voltunk hangosak éjszaka nyugdijjas szomszédaink voltak mind a 3 helyen. Ha valaki hazajön részegen hajnalba bedől az ágyba és alszik. Pár év múlva elmennek aztán jönnek más egyetemisták, szintén szerződés nélkül. Nem jelentkeznek be sehová, hogy ott laknak hivatalosan nyoma sincs az albérlésnek.
2020. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%

A tippjeim:

- a családja fixen fizetni fog

- könnyebben megelégszik egy lepukkantabb állapotú felszobával

- egy "x" szobával rendelkező lakásba beköltöztethetsz x*2 egyetemistát simán, miközben egy felnőtt dolgozó saját lakást akar

- az egyetemista kisebb eséllyel fog gyereket, kisállatot vállalni oda

- szerintem az állást könnyebb elveszíteni mint egy hallgatói jogviszonyt, kiszámíthatóbbak

2020. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Az egyetemistakat a csaladjuk tamogatja igy biztosabb hogy fizetnek. Nem azert laknak ott mert nem lenne mashol lakni hanem hogy ne kelljen sokat utazni es koleszban lenni. Egyfajta luxus ez szamukra.

Hetvegen nincsenek ott, igy a lakashasznalat kisebb. Nyaron igaz hogy elmennek de lehet van olyan aki berli nyaron is hogy utana visszamehessen ugyan oda szeptemberben.

Az egyetemista nem szul oda gyereket, nem visz oda haziallatot.

En is inkabb egyetemistanak adnam ki ha lenne kiado hazam. A party nem erdekel, legyen az a szomszed gondja ;)

2020. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!