Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit csináljak, hogy ne féljek...

Mit csináljak, hogy ne féljek egyedül lakni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hamarosan elköltözök albérletbe. Teljesen egyedül és eddig mindig volt valaki itthon így kicsit parás lesz nekem. Nappal szerintem semmi gond nem lesz, max este fele amikor kezdek félni, hogy betörő lenne e a lakásban stb. Mit csináljak, hogy ne féljek majd egyedül? Vannak barátaim akiket áttudok hívni néha napján de állandóan nem mehet azért. Volt aki félt, mikor elköltözött és egyedül volt? Néha azon is félek, hogy úton haza fele megtámadnának, vagy kinéznek, hogy haza megyek azt betörtnek. Minden rossz sajnos ilyenkor növeli a félelmeimet. Lányként félnék haza menni főleg este fele és egyedül lennék egész este.



2020. szept. 14. 23:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Én ezért nem éltem soha egyedül. Inkább szobát bérelj
2020. szept. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Kis hörcsög, kis papagáj, halak, teknőc..:)
2020. szept. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Rakj pár éjjeli fényt, nem lesz olyan sötét. Tv-t tedd autómata kikapcsolásra, feltéve ha tudsz mellette aludni.

Idővel megszokod, csak ne parázz. Minden fejben dől el.

2020. szept. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Hazamenni eddig is kellett, azt hogy oldottad meg?
2020. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem miért vagyok így lepontozva. Én nem szeretek egyedül élni, ezért nem éltem egyedül soha. Szoba bérlés amúgy is olcsóbb. Van akinek ez a megoldás tökéletesen megfelel.
2020. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Így van. Ha félsz, nincs értelme megerőszakolni magad, ne élj egyedül és kész. Egyébként én szerettem egyedül lakni.

A férjem szokta mondani az anyukájának, hogy "Mit félsz egyedül? Ebbe a lakásba csak hozni lehet!". :D És valahol igaza van egyébként. Belegondolva a mi lakásunk is pont ilyen. Akinek a mi tv-nk, vagy kávéfőzőnk kell, hát áldásom rá, vigye. Semmi komoly értéket nem tartunk otthon, se pénzt, se aranyat, se semmit. :D Akinek megéri néhány pár 10 ezer forintos műszaki cikkért vásárra vinni a bőrét, annak egészségére.

2020. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
#7 a betöréses rablásban nem csak az a félelmetes hogy értékeket tulajdoníthatnak el tőled. Az intim szférádba hatol be valaki , engedély nélkül. Olyansmi mint a nemi erőszak. Ha meghívsz valakit, akkor ő szívesen van látva, ha engedély nélkül jön be, az nem jó
2020. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
4-es mert eddig mindig volt valaki itthon. de ha egyedül lakok akkor senki nem fog várni és vagy megvédeni otthon érted..Többieknek köszi a tippeket :) mindenkinek zöldet adtam nem tudom ki pontoz le...
2020. szept. 15. 11:44
 9/20 A kérdező kommentje:
teknősre gondoltam mint kisállat :).
2020. szept. 15. 11:45
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#8

4-es vagyok

Pontosan értettem a kérdésed, a pontozásra meg vastagon tojok, emiatt ne emészd magad!

Én erre kérdeztem rá:

"Néha azon is félek, hogy úton haza fele megtámadnának...

Minden rossz sajnos ilyenkor növeli a félelmeimet. Lányként félnék haza menni főleg este fele..."


Teljesen logikus volt a kérdésem, hogy eddig hogy közlekedtél?

Mert, hogy megtámadnak vagy sem az utcán, az nem attól függ, hogy albiban laksz, vagy családdal.

Na mindegy!

Ezek után abszolút nem csodálkozom, hogy az 1-est, aki az egyetlen megoldást javasolta a problémádra, szintén lehúzták.

2020. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!