Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek velem van a baj...

Szerintetek velem van a baj ha iszonyat zavar, hogy a lakótársam rendszeresen fél 12-kor kezd el telefonálni és éjjel 1-ig beszélget?

Figyelt kérdés
Én már dolgozok és együtt lakok egy egyetemistával. Külön szobánk van de nem sokat ér a vékony falak miatt, kb. minden áthallatszik. Szóval a srác szinte mindig otthon van mikor hazaérek és estig csöndben is van, de már többször is fél 12- kor vagy még később nekiáll telefonálni. És mem is halkan hanem hamgosan röhögcsél meg minden. 1-ig vagy még tovább csinálná ha nem szólnék neki. Azt mondta abbahagyja de többször előfordult azóta is. Én meg sajnos csak csöndben tudok aludni, zavarnak a zajok. Szerintetek én reagálom túl vagy ez tényleg bunkóság?

2020. szept. 30. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
együtt élve alkalmazkodni kell egymáshoz. lehet, megfeledkezik magáról, olyankor kopogj át
2020. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl. Tiszteletben kell tartani a másik alvás idejét.

Telefonáljon előbb, vagy cseteljen, ha mindenképpen éjjel akarja.

2020. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
11%

Azt kell mondanom hogy jelentsbe a szomszédod

Ha bejelented akkor kijönek a rendőrök elsőnek figyelmeztetik hogy hadja abba utánna pedig ha nem hadja abba akkor megbüntetik.

2020. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Baszogasd érte, amíg nem hagyja abba addig pedig füldugó.
2020. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!