Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen időszakban érdemes...

Milyen időszakban érdemes albérletet keresni? Januári költözéssel van valamilyen pozitív vagy negatív tapasztalat Budapesten?

Figyelt kérdés

Nézegetjük a lakásokat, de leghamarabb decemberben mehetnénk innen.

Ünnepek előtt nem akarunk, azzal egész hónap elmenne vele + családi programok miatt ott se lennénk..

Januárban szoktak sok új lakást kidobni?



#albérlet #Költözés télen
2020. okt. 1. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Most rengeteg van igy is ha lesz egyetemeken korona miatt bezaras akkor megtobb kiado lesz. Bar igy is dupla annyi van mint tavaj, szerintem nem kell aggodnotok.
2020. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Én is ezt látom jelenleg. Több a belvárosi üres ingatlan, amit jellemzően külföldi diákoknak adnak ki. De nagyon sok helyen látom hogy ez ilyen szállásadók, albérletezők csak tavaszig hajlandóak elsősorban kiadni a lakást.
2020. okt. 1. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Hát budapesten mindig aktív a lakás piac, én pont negatívumként érzékelem az egyetemi félévek körüli dömpinget. augusztusban mindenki drágán adja ki, meg ki is várja, mert aki nem kapott kolégiumot pl az szükségből is lehet kiveszi, ha megteheti (de nem gyakori, h megteheti). Illetve februárban szokott lenni egy ilyen hullám még, ahogy 5 év alatt megfigyeltem. Aki pl beleunt az egyetemi félév során felmerülő problémákba. Ingázás, rossz kollégium azok vennének ki, de hálistennek vannak olyanok is, akik pont emiatt hagyják ott az albit.
2020. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten amugy jelenleg nagyon nem aktiv a lakaspiac, evek ota egyre kevesebb a tranzakcioszam
2020. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!