Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Valahogy ki lehet lakoltatni...

MercyMester kérdése:

Valahogy ki lehet lakoltatni valakit azért, mert általánosan túl hangos?

Figyelt kérdés
A barátom egy régi ismerősével és a barátnőjével, na meg a csaj fiával él egy apartmanban. Mind a hárman borzasztóan hangosak, reggel 7-től éjfélig amikor csak rájuk jön ordítanak egyet, a kissrác (ámbár már 11) még mindig sír és hisztizik, ha nem kap meg valamit, mint egy 7 éves. Ezek mellett gyakran előfordult, hogy hajnalban álltak neki szeretkezni és ezzel nem egyszer felkeltették a barátom. Mindegy mit mondott nekik, akár akkor, akár reggel, folytatták tovább. Fogalmam sincs, hogy jogilag van-e valamilyen eljárás, amit tehetnénk, én nem élek velük, de engem is nagyon zavarnak, valahányszor telefonon beszélünk. Ha valamilyen infó kimaradt, kérlek kérdezzetek utána, köszönöm előre is a segítséget!

2020. okt. 18. 11:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

örülök minden kedves válaszolónak, aki lebutáz. Sajnos nem járok még a jogi egyetemre, és eddig még bele sem vetettem magam a jogba, ezért nem tudo/tudtam, hogy tehetek-e valamit. A barátom sajnos jelenleg nem tud elköltözni, természetesen el fog, ha esélye adódik. Aki tényleg segíteni próbált, annak tényleg köszönöm, hálás vagyok érte.


Remélem, azért nem voltam tiszteletlen azért, mert egy témában nem vagyok jártas. :)

2020. okt. 22. 09:46
 12/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell jogi szakembernek lenni ahhoz, hogy felmérd (a kérdés kiírása előtt), hogy butaság!


Ezzel az erővel minden második embert kilakoltatnál, aki sokat fúr-farag, vagy éppen hangoskodik a saját lakásában?

A panel lakótelepen gyakorlatilag mindenkit kilakoltatnál? :)))

2020. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!