Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha közjegyző előtt írjuk meg...

Ha közjegyző előtt írjuk meg a szerződést, akkor ott a helyszínen kell kifizetni a kaukciót illetve az első havi bérleti díjat?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 11:49
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

29:

Hogy mikor fizet a bérlő az megállapodás kérdése. Erre vonatkozólag nincsenek törvényi előírások. Tehát fizethet hónap elején, közepén és végén is. Együtt is fizetheti a 2 vagy 3 hónapnyi kaucióval, ennek nincs jelentősége. Ismétlem, a kaució és a bérleti díj, két különböző dolog, akkor is, ha a kauciót esetleg a bérleti díj alapján állapítják meg.

Szeretek írni és kb. egy gépíró sebességével írok, vagyis elég gyorsan. Egy "hosszabb" szöveg megírása nekem itt egy perc időt jelent kb. Tehát nekem nem probléma, ha úgy érzem, hogy "sokat" kell írnom, bár a "sok" is relatív. Könyveket is írtam már, szóval ahhoz képest ez a pár sor egyáltalán nem sok.

2020. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

30:

Esetleg olvasd végig amit írtam, ott van benne az egyértelmű válasz is.

John Wayne szavai jutnak rólad eszembe: "Az élet nehéz. Ha hülye vagy, még nehezebb." :D

2020. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!