Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyiért bérlitek a pincéteke...

Mennyiért bérlitek a pincéteket, ha van? (Budapest, panel lakás)

Figyelt kérdés

Főleg azoktól kérdezném akik Budapesten laknak panel lakásban, hogy akik pincét bérelnek az épületben azok mennyit fizetnek érte havonta?

Marha nehéz szabad pincét találni és elég változó árakkal találkoztam.

Köszönöm előre is!



2020. nov. 16. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Alagsori helyiségekre gondolsz?

Nálunk mindenkinek van, a lakáshoz tartozik, nem kell érte külön fizetni.

2020. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én laktam olyan panelban, ahol a lakások kevesebb, mint felének volt pincehelyisége. Előfordul, hogy aki nem használja, bérbe adja valamelyik másik lakónak. Új építésű lakásokban teremgarázs hellyel is csinálják. Annak a reális havi béltei díja 20-30.000 Ft között van. Ezt onnan tudom, hogy akartam bérelni a környékemen és ilyen árakkal találkoztam.

Számomra egy ilyen pincehelyiség reális havi bérleti díja max 10.000 Ft. Legalábbis én többet nem adnék érte.

2020. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk (X.ker. 10 emeletes panel) alig van pince a házban. A mi lépcsőházunkhoz 6 vagy 8 tartozik. A bérleti díja viszont kb. 2500 ft/hó.
2020. nov. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálunk is hasonló a rendszer. 10 emelet x 3 lakáshoz van 6db pince, így kihalásos alapon lehet hozzájutni. Cserébe 15-20nm-es pincék vannak 50ft/nm-es bérleti díjjal. Azt hittem ez kiugróan alacsony, de a 2500Ft is hasonló árkategória.

Én olyan panelt nem láttam még egyébként ahol fixen járt volna pince a lakáshoz, mivel a pincék mindig osztatlan közös tulajdont képeznek és azt eladni kimeríti a hűtlen kezelés fogalmát.

2020. nov. 19. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!