Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tud arra valaki normális...

Tud arra valaki normális választ, hogy miért szogelnek be emberek szobát?

Figyelt kérdés
Sőt elprobaljak rejteni! Ez normális dolog vagy lehet ott valami? Miért nem elég ha bezarjak?! Vagy miért nem falazzak be?

#szoba #Beszogeles
2020. dec. 3. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki szögelt be szobát? Egyébként nem normális.

Nálam is van egy használaton kívüli szoba, még apámé volt és a halála után kegyeletből úgy hagytuk ahogy volt.

De beszögelésről szó sincs, mert járunk be szellőztetni, takarítani.

2020. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én még soha nem láttam, hogy bárki beszögelt volna egy szobát. Mármint, max. olyat, hogy egy ajtó mindig zárva volt, meg ilyesmi, de én konkrétan a beszögelésre még nem láttam élő példát. :D


Hol látsz beszögelt szobákat?

2020. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Filmekben max.
2020. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Önkormányzati használaton kívüli bérlakásnál szokták ideiglenesen (az akár hosszú évek évtizedek is lehet)

az ablakokat bezárni fémráccsal, tömör vagy lyukacsos fémlemezzel, vagy egyszerűen bedeszkázzák. Oka nagyon egyszerű, ne masszanak be a hajléktalanok, előző kilakoltatott használók.

Olcsóbb megoldás, mint lakhatóvá tenni.

2020. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bedeszkázzák, mert pl. jön a hurrikán.
2020. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!