Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bérleti szerződés az én...

Bérleti szerződés az én nevemen van,egy lakó társam van a kis fiával.Sosem teljes összeget fizet hol mennyit mondja nincs több,se pihenni se életem mióta itt vannak úgy beszél velem mint egy utolsó csicskával. Hogyan tegyem ki?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
hát ha nem fizet a tulaj majd kirakja
2020. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van neki bármiféle szerződése, vagy mi alapján tartózkodik ott?
2020. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

1. Margit, légy szíves keress másik lakhatási lehetőséget.


2. Hívj át hozzátok pár embert lakni, olyan 5-6 főt, akkor a lakótársnak hamar elege lesz.

2020. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg várom az ünnepeket és meg mondom neki 30 napja van el költözni..rögtön a gyerekkel fog védekezni..sacc kb 100 ezer Ft-al tartozik..de semmit nem kell adnia..csak költözzön el..mint írtam a bérleti szerződés csak az én nevemen van tulaj tud róla ,h itt lakik. Neki igazából a lényeg rend,fizetve legyen minden hónapban minden. Tiszta ez tény. De nem fogom el tartani .. nekem is vannak gyerekeim. Akikre rá tudom költeni azt a pénzt ama az ő része lenne.. és még úgy beszél vekem mint egy utolsó csicskával..segítek azt án már nekem kényelmetlen haza jönnöm.. :(
2020. dec. 19. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Megmondod, hogy január 31-ig módjában áll elköltözni és erre hetente figyelmezteted. Utána kipakolod a cuccait az ajtó elé és zárcsere.
2020. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy került oda ez a nő a gyerekével?

A tulaj hozta a nyakadra, vagy neked volt hozzá valami kötődésed?

Mert ha a tulaj hozta, akkor csak a rád eső részt fizesd, az ő részét szedje be a tulaj, aki odahozta!

Ha te szervezted oda, akkor ki is kell tudnod rakni.

2020. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem teljesen értem, hogy te, mint bérlő milyen jogon akarod kitenni a másik lakót. Te bérled a lakást és tovább adtad bérbe az egyik szobát, feketén?
2020. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!