Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletesek meg vagytok egyedül?

Albérletesek meg vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérdezem ezt akik egyedül mentek albérletbe. Hamarosan én is menni fogok albérletbe, és kicsit tartok a változásoktól. Eddig ugye családdal voltam, zajok és járkálások. Az albérletben ez nem lesz. Kicsit félek, hogy este félni fogok teljesen egyedül, napközben ellenék de este néha rám tör a para. Mindenképp egyedül megyek, mivel kell a privátszféra, meg nem tudok máshoz alkalmazkodni. Mennyire viseli ez meg a szülőket? Régóta készülök a költözésre, és most hogy meg van a lehetőség, élek vele. Jó környéket néztem ki, sőt abban leszek ahol most is vagyok a szüleimmel, ezért mégse annyira távok leszek tőlük. Dolgozom amúgy. Tervezek magam mellé egy cicát is mivel imádom őket,csak sajna itthon nem lehet. Így mégse lennék annyira egyedül. Titeket megviselt a költözés vagy örültetek neki?

2020. dec. 23. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül talán a legjobb lakni.

Na jó, egy jó társsal a legeslegjobb, de az egyedüli is nagyon közel van.


Fiú vagyok, soha nem féltem. Ha tartasz a betörőktől, szereltess fel még néhány zárat az ajtóra.


A szüleid örülni fognak a csendnek és nyugalomnak, ne féltsd őket.


A macska fantasztikus dolog, de csak akkor vegyél, ha tényleg van rá időd/energiád. Napi 1 óra törődést minimum igényelnek. Társas lények. Talán még kevésbé bírják a magányt, mint mi.


Sok sikert, érezd magad nagyon jól!

2020. dec. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.Szüleimet sosem idegesítettem és ő nekik se volt bajuk velem.

MAcskára mindig van energiám. :)

2020. dec. 24. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor először lett olyan albim ahol nem volt ott a barátnőm én teljesen felszabadulast éreztem. Régóta egyedül szerettem volna élni, és a változás hevében kivettem egy külön lakást amire elment a fizetésem több mint fele. Nem érdekelt, önállóságot akartam, ráadásul akkor Londonban éltem. Sok hülyeséget vettem amit most nem vennék, pl le sérelem az íróasztalt az etkezőgarnitúrát minőségi cuccra mert nekem az kellett. Amit mivel kidobtam a tulaj régi szarjait kiköltözés után otthagytam. De tele vettem a lakást mindenféle dekor kacattal ami tényleg nem jó semmire de kiköltözésnél lom lett és ugye ott nem dobhatom ki csak úgy az utcára, el kellett vitetnem privát szemétszállítóval.

Lényeg amit megtanultam, nem szabad felesleges kacatokkal feltölteni a lakást nem tudhatod előre mennyit leszel ott még ha hosszútávra tervezel is.

A másik nem szabad a fizetesedhez képest túl drága albérletet kivenni. Előbb utóbb hidd el megbánod ha rájössz mennyit sporolhattal volna egy szobában pl.

Macskát egyáltalán nem ajánlom, túl nagy teher lehet ha költözni kell. Legtöbb esetben kizáró ok, és a macskának se jó, aki 20 évig is él, szóval én egy albérletbe se vinnék.


Amúgy azt írod kell a privátszféra, de félsz egyedül éjszaka, attól tartasz hogy magányos leszel, és a szuleidert aggódsz. Melyik az erősebb, ezek vagy a privátszféra utáni vágy? Mert az egyiket el kell engeded...

2020. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a privátszféra

amúgy barátnőm macskával van albiban nekik nem volt gond vele nem nagy teher szeirntem

2020. dec. 24. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem de én azt vettem észre a hírdetéseknél, hogy a legjobb albérletekbe nem engedik a háziállatot. Ahol igen az vagy nagyon pocsék vagy túl drága...
2020. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5.igazad lehet, de macskáról nem mondanék le.
2020. dec. 24. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!