Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyit fizetsz a Pest környék...

Mennyit fizetsz a Pest környéki vagy budapesti albérletedért és ezért milyen körülmények közt laksz?

Figyelt kérdés
Évek óta agonizálunk a váláson, mert szerinte nem elég rá a fizetése, hogy albérletbe menjen. Nem szeret már, én se őt. Kultúráltan megvagyunk, de kezdem magamat úgy érezni, mint akit élve eltemettek. Gyerekünk is van, olyan albérlet kell, ahol neki is lenne egy kis kuckója. Közösen nevelnénk őt a továbbiakban is.

2021. jan. 3. 19:25
1 2
 1/17 anonim válasza:
91%

Kispest, Wekerle mellett, két szintes házat bérlünk haverral, 2 szoba, + hatalmas nappali, konyha, fürdő, rezsivel együtt fix 140.

Körúton, Baross utcánál ismerős most hirdeti a lakását, 60+ rezsiért, minigarzon. 20nm

2021. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Móricz Zsigmond körtér, 190 000 + rezsi. 60nm, átlagos, tipikus albérlet, semmi luxus (klímát leszámítva talán).
2021. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Lépj be albérletes csoportokba facebookon, vagy nézz körül albérletes oldalakon, annàl pontosabb képet nem fogsz kapni a piacról, és különösen arról a részéről, ami téged érdekel. Ha esetleg sikerül ismerős által jobb ajánlatot találni, akkor lehet annál kevesebbel is szàmolhatsz.


(A mienk 150 ezer+rezsi, 66 nm, 2 szoba+amerikai konyha, viszonylag központi helyen. A ti igényeitekhez képest szerintem nagy, és "túl jó helyen van".)

2021. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Két éves adat (azóta elköltöztem onnan). 52 négyzetméter, két szobás + fürdő, WC külön helyiségben, konyha és kis előtér. 80 ezer + rezsi. Corvin sétány mellett. A tulaj később 120-ra emelte, amit meg is ért volna a lakás ha nem lett volna annyira lepukkanva, amennyire le volt. Testvéremék ugyanabban a házban bérelnek most egy egyszobás kis garzont 95 ezer + rezsi. De az legalább jó állapotban van.
2021. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 moozygoo ***** válasza:

A harmadik jól mondja, facebook csoportokban nézelődj, ott látod az árakat, és általában képeket is raknak fel.

Én 13. kerületben lakom, Duna plázától nem messze, baromi jó környék.

Ár 120+rezsi, nem a legjobb ár a világon egy másfél-kétszobás lakásért, de nyugis, tiszta. Egy ilyenben simán eltudnál lenni gyerekkel.

2021. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem van házam, mert a családom meghalt sajnos és egyedül maradtam benne. A férjem hivatkozik arra, hogy azért nem tudunk válni, mert neki nincs pénze 2 havi kaucióra és plusz az albérletre. 250 ezer nettót keres havonta körülbelül, de pontosan nem tudom. Meg tudnád mondani, hogy neked mennyi az éves rezsi? Vagy így télvíz idején?
2021. jan. 9. 17:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Attól még tudtok válni, ez már nem a te feladatod. Keressen olcsóbb lakást, vagy szobát.
2021. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, hogy nekem kéne albérletbe menni. Így elmegy az életem és amúgy is túl nagy gond nekem ez a ház. De én csak 180 ezer nettót keresek.
2021. jan. 9. 17:19
 9/17 A kérdező kommentje:
Szobába nem mehet, nem akarom kizárni a gyerek életéből. Azért a gyerekemnek is szüksége volna egy kis szobára nála.
2021. jan. 9. 17:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Ilyen butaságot ne csinálj. Adj egy határidőt aztán menjen.
2021. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!